Sesks/Francis pārliecinoši līderi pēc ‘TeT Rally Liepāja’ sestdienas ātrumposmiem

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Eiropas rallija čempionāta (ERC) ceturtajā posmā “Rally Liepāja” mājinieki Mārtiņš Sesks un Renārs Francis sestdienas ātrumposmos nodemonstrēja teicamu sniegumu, neuzvarēja tikai vienā no dopiem un šobrīd ir jau 28 sekundes priekšā tuvākajiem sekotājiem.

Ievērojamu atrāvienu no pārējiem Seska ekipāžai izdevās izveidot jau dienas pirmajā pusē, kad tika veikti divi ātrumposmi, bet viens tika atcelts drošības apsvērumu dēļ. Jau pēc SS1 latvieši bija 16 sekundes priekšā norvēģim Madsam Ostbergam, savukārt pēc SS3 atradās 18 sekundes priekšā igaunim Robertam Virvesam, kurš bija pacēlies uz otro vietu pēc slapjā Talsu pilsētas ātrumposma.

Pēcpusdienā un vakarā mainīgos laikapstākļos notika vēl trīs dopi, divos no kuriem mūsējie atkal bija ātrākie. Pēc SS4 uz otro vietu pacēlās Eiropas čempionāta līderis Haidens Padons, taču Sesks/Francis bija attālinājušies jau līdz 28 sekundēm. Pēc SS5 pārsvars sasniedza 31 sekundi.

Liepājas pilsētas ātrumposms sākotnēji bija sauss, bet pēc tam jau sāka līt. Tas arī bija vienīgais ātrumposms, kurā Seska ekipāža šodien neuzvarēja, jo pa slidenajiem ceļiem brauca piesardzīgi. Dienas izskaņā ekipāža ir 28 sekundes priekšā Padonam. Trešais ir Ostbergs, kurš zaudē 36 sekundes.

Svētdien rallijā jāaizvada vēl četri ātrumposmi.

Rezultāti pēc 1. dienas:

Visi rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *