Rally Talsi izsludina aizliegto teritoriju

Pirms Latvijas autorallija čempionāta trešā posma „Rally Talsi” Talsu rajonā ar 12. martu stājusies spēkā tā sauktā „aizliegtā teritorija”. Tas nozīmē, ka visiem rallija dalībniekiem (gan pilotiem, gan stūrmaņiem) līdz 10. maijam ir aizliegts atrasties Laucienes, Lībagu, Ģibuļu, Ārlavas, Strazdes un Laidzes un pagastos, kā arī Talsu pilsētas apkārtnē. Ja sportistiem šajos reģionos ir jāveic kādi citi, ar ralliju nesaistīti pienākumi, lūgums par to priekšlaicīgi informēt rallija organizatorus.

Precīza aizliegtās teritorijas karte apskatāma pievienotajā attēlā aizliegta_teritorija.pdf, kā arī Dokumentācijas sadaļā rallija oficiālajā mājas lapā www.rallytalsi.lv. „Rally Talsi” organizatori cer uz sportistu godprātību, jo ir svarīgi saglabāt ātrumposmu ceļus labā stāvoklī un netraucēt vietējos iedzīvotājus pirms rallija norises dienām.

Jebkuram sportistam, kurš pārkāps aizliegumu atrasties atzīmētajā teritorijā, tiks piemērots 500 latu liels naudas sods vai pat izslēgšana no sacensībām. Tādēļ lūdzam visus minētās apkārtnes iedzīvotājus, kuri aizliegtajā teritorijā ir pamanījuši sporta vai treniņu automašīnas, ziņot par to sacensību rīkotājiem. Savukārt sportisti tiek aicināti godprātīgi izturēties pret šiem ierobežojumiem un netraucēt Talsu apkārtnes iedzīvotāju mieru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *