Rally Talsi 2012 publicē starta sarakstu un ātrumposmu kartes

Info: Oskars Kaņeps-Kalniņš, Rally Talsi 2012 preses sekretārs
Foto: Arnolds Šivars, www.4rati.lv

Noslēgusies „Rally Talsi 2012” dalībnieku pieteikumu pieņemšana. Šogad rallijam dalību pieteikušas 80 ekipāžas no astoņām valstīm un uz starta līnijas stāsies reģiona ātrākie braucēji. Ar pirmo numuru trasē dosies Pasaules rallija čempionāta uzlecošā zvaigzne un 2011. gada Norvēģijas čempions Mads Ostbergs ar stūrmani Jonu Andersonu, kuri pārstāvēs „MML Sports – ASRT” apvienoto rallija komandu.

Otrais starta numurs piešķirts 2011. gada Igaunijas rallija N4 klases čempionam Kasparam Koitlam, bet kā trešais trasē dosies pērnā gada Igaunijas rallija čempions absolūtajā vērtējumā Jānis Vorobjovs. Viens no ātrākajiem pašmāju braucējiem un 2011. gada N4 klases čempions Andis Neikšāns startēs ar ceturto numuru, aiz viņa trasē dosies pagājušā gada Lietuvas rallija čempions Vitauts Šveds, savukārt Krievijas čempionam Dmitrijam Tagirovam piešķirta 18 starta vieta.

Kopumā uz starta stāsies 20 N4 klases automašīnas, 6 R4 un 26 pilnpiedziņas rallija auto A+ un Debitantu kausa ieskaitē, tostarp arī labi pazīstamais Tonijs Gardemeisters, kurš trasē dosies ar rallijreida Mitsubishi Pajero. Sīvas cīņas sagaidāmas arī priekšpiedziņas R2 klasē, kur dalību pieteikušas 10 ekipāžas, savukārt vientilta klasē dalību apstiprinājušas 18 ekipāžas 2WD un Debitantu kausa ieskaitē.

Skatītāju ērtībām „Rally Talsi 2012” ātrumposmu kartes būs publicētas 8. maija žurnālā „Sporta Avīze”, kas būs nopērkams visās preses tirdzniecības vietās. Tāpat kartes būs iespējams arī lejuplādēt „Rally Talsi” mājaslapā www.rallytalsi.lv. Rallija organizatori lūdz ievērot, ka uz Rīga – Ventspils šosejas Spārē un tās tuvumā ir sākušies vērienīgi ceļa rekonstrukcijas darbi, kas var ievērojami apgrūtināt satiksmi. Organizatoru publicētajās ātrumposmu kartēs ir precīzas norādes, kādus piekļūšanas ceļus izvēlēties, lai varētu izvairīties no laika kavēšanas sastrēgumos.

Rallijs Talsos norisināsies divas dienas un apmeklētāji bez īpašas steigas varēs apskatīt sešus no desmit ātrumposmiem. 12.maijā pa dienu Talsu centrā pie tautas nama notiks rallija atklāšanas pasākums, kur tiks organizētas dažādas aktivitātes skatītājiem, un jau vakarā Talsu Sauleskalna estrādē uzstāsies leģendārā rokgrupa „Pērkons”, turklāt pēc koncerta ballēties gribētāji varēs izklaidēties diskotēkā teju visas nakts garumā.

Plašāka informācija par pasākuma programmu, ātrumposmu kartes, kā arī dalībnieku starta saraksts atrodams www.rallytalsi.lv.

„Rally Talsi 2012” norisināsies 12. un 13. maijā Talsos un Talsu apkārtnē. „Rally Talsi 2012” ir Latvijas rallija čempionāta 3. posms un Baltijas rallija čempionāta 1. posms. Rallija sponsori: „Neste Oil”, „Lāčplēša alus”, „Ramirent”, „Lakalme”. Oficiālais auto: „Ford”. Drošību nodrošina: „Secure”. Informatīvie sponsori: „Autoplius.lv”, „TopGear Latvija”. Oficiālais ziņu portāls: „Delfi”. Ātrumu nodrošina: „Ātruma Cilts”. Oficiālais foto: „Go4Speed.lv”. Atbalsta: „Pirelli Keypoint”, „Latakko”, „Canon”, „Swecon”, maiznīca „Liepkalni”, „Krauzers”, „Torley”, „Alfa SLS”, „Talsu autotransports”, „VCL”, „Talsu novada dome”, „Dardedze hologrāfija”, „Karcher”, „Adparts.lv”, „Red Bull”. Informatīvi atbalsta: „TV6”, „StarFM”, „Sportacentrs.com”, „Sporta Avīze”, „Kurzemes Radio”, „4rati.lv”, „Leta”, „Talsu Vēstis”, „Whatcar.lv”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *