Pēdējā cīņā par pjedestālu dosies ekipāža Egle/Dauga

Info: Didzis Eiduks

Šī gada 24. un 25.septembrī norisināsies pēdējais Latvijas rallija čempionāta posms „rallijs Latvija”. Šis rallijs pulcējis daudzu valstu sportistus cīņai par uzvaru. Arī R-evolution Racing Team ekipāža Egle/Dauga, gatavojoties šim rallijam nosprauduši ambiciozu mērķi būt ātrākai ekipāžai N4 grupā.

Uz starta stāsies 88 ekipāžas no dažādām valstīm, piemēram, Somijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Latvijas. Sacensību organizatori sagādājuši visnotaļ sarežģītu un daudzveidīgu ralliju, kas noteikti patiks gan pašiem sportistiem, gan skatītājiem. Rallija pirmā diena norisināsies Kuldīgas apkaimes ceļos, savukārt otrā diena tiks aizvadīta pa Tukuma novada ceļiem un Jūrmalas pilsētas ielām. Sīkāka informācija par ātrumposmu izvietojumiem kartē un starta laikiem atrodama interneta vietnē www.autorally.lv

R-evolution Racing Team ekipāžai Egle/Dauga šis rallijs ir ļoti nozīmīgs, jo čempionāta kopvērtējumā šis rallijs dos iespēju iegūt vietas uz pjedestāla otrā un trešā pakāpiena trīs ekipāžām.

Aivis Egle pirms gaidāmā rallija: „Šajā rallijā darīsim visu, lai gūtu uzvaru N4 grupā, kas ļaus mūsu ekipāžai iegūt stabilu trešo vietu čempionāta kopvērtējumā. Apzinoties augsto konkurences līmeni ir skaidrs, ka cīņa nebūs viegla, jo Māris un Jānis ir ļoti ātri braucēji. Iespējams šajā rallijā būs jāriskē daudz vairāk nekā citos, jo uz galda ir likta kārts par čempionāta pjedestālu. Esam aizvadījuši treniņsesijas, kuru laikā strādājām pie riepu izvēles un dažādiem tehniskiem regulējumiem.

Rallijā Latvija R-evolution Racing Team ekipāža Egle/Dauga startēs ar Nr.7 kā sestie, jo viena no vadošajām Lietuvas ekipāžām ir atteikusi savu dalību šajās sacīkstēs.

„2011.gada sezona mūsu ekipāžai ir bijusi ļoti sarežģīta un prasījusi milzu pūles uzrādīt labus rezultātus. Pateicoties saviem atbalstītājiem Tieto, AMG Eksports, Aļni AS, Latakko, Prospeed, Rallystore.lv esam spējuši piedalīties visos Latvijas rallija posmos ar jaunākās paaudzes Mitsubishi Lancer Evolution X, esam strādājuši ar pilnu atdevi, lai sasniegtu maksimālos rezultātus”, tā Aivis Egle.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *