LMT rallija komanda Sarma 2012 startēs neparastā sastāvā

Info:Normunds Avotiņš
Foto: Dace Janova (Fotoaģentūra “4rati”)

Rallijā „Sarma 2012″, kas 11. un 12. februārī notiks Gulbenes un Apes apkārtnes ceļos, piedalīsies abi Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas piloti Andis Neikšāns un Māris Neikšāns, taču pilnīgi atšķirīgās lomās. Māris kopā ar stūrmani Ringoldu Bērziņu startēs N4 klases ieskaitē ar Mitsubishi Lanver Evolution X, turpretim Andis iejutīsies stūrmaņa sēdeklī. Viņš palīdzēs izbraukt „Sarmas” sniegotos ceļus autobraucējam no Krievijas Artjomam Nazarovam, kurš startē R4 klasē ar 9. paaudzes Mitsubishi Lancer Evo. „Šī man būs ārkārtīgi neparasta sacīkste un absolūti jauna pieredze,” atzīst Andis, „taču es visā nopietnībā gribu izprast, ko jūt un kā strādā rallija mašīnas stūrmanis.”

Apes ātrumposmi – Terra Incognita visiem
Ceturtdien, 9. februārī ieplānota arī testu un treniņu sesija, lai pieregulētu Māra automašīnu un noskaņotos „Sarmai”, kas N4 konkurencē solās būt tradicionāli spraiga. Daži ātrumposmi rallijā būs pilnīgi jauni, un atzīmētie ceļi nav izmantoti rallijā pat PSRS laikos. „Apes „dopi” prasīs ārkārtīgu precizitāti. Cik zināms, ceļi tur izšķūrēti „ ar rezervi”, tāpēc nebūs īsti kur atspiesties, ja pieļauta kļūda līkuma izejā,” informācijā par gaidāmo trasi dalās Māris. LMT rallija komanda ar gandarījumu atgādina, ka komandu ieskaitē punktus oranžajai komandai pelnīs arī A+ klases ekipāža Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks.

Sniegavīru konkurss faniem
LMT rallija komanda rallija „Sarma 2012″ ietvaros izsludina konkursu „Oranžais sniega & ledus fans”. Tā uzdevums ir pavisam vienkāršs – uzbūvēt no sniega un ledus vissmieklīgāko un visoranžāko sniegavīru, nofotografēt un nosūtīt uz e-pasta adresi avots@neiksans.lv. Pēc rallija komandas sportisti izvēlēsies smieklīgāko sniegavīru, un tā autori saņems lieliskas balvas no LMT rallija komandas.

Pieteikšanās īsziņu servisam četru ciparu attālumā
Rallijā „Sarma 2012″ darbu turpinās SMS/MMS rallija karsto ziņu serviss, kas piedāvā LMT un O!Kartes abonentiem bez maksas saņemt ziņas un attēlus no aktuālā LRČ posmas un citiem rallijiem. Pieteikties ziņām iespējams nosūtot īsziņu „RALLIJS” uz kodu 1611. Pieteikšanās īsziņai ir standarta SMS cena. Tuvāku informāciju iespējams saņemt LMT rallija komandas mājaslapā www.neiksans.lv

Komandas ģenerālsponsors kopš 2004. gada ir Latvijas Mobilais Telefons. Sponsori ir LEC un Samsung Electronics Baltic, atbalstītāji – Neste Latvija, Inter-Riga, SHARP. Tehnisko nodrošinājumu sniedz Neiksans Rally Sport, Samsonas transmission un ProRacing.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *