LMT Latvijas rallija čempionāta 3. posms Talsos pulcēs skatītāju tūkstošus

Info: LAF preses dienests
Foto: www.skandirallyteam.lv

LMT Latvijas rallija čempionāta rīkotāji prognozē, ka rallijs „Talsi 2007″, kas norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, šogad pulcēs ievērojamu skatītāju skaitu – tas varētu sasniegt pat 30 000.

Ceturtdien, 17. maijā, 55 ekipāžas, kas pieteikušas savu dalību rallijā, uzsāka iepazīšanos ar rallija Talsi ātrupmosmiem, kas turpinās vēl šodien.

Šī gada LMT Latvijas rallija čempionāta sezona tiek vērtēta kā sevišķi aizraujoša un intrigu bagāta. Rallijā Talsi mums būs iespēja uzzināt, vai Ivars Caune/Vladimirs Barinovs, ar Toyota Corolla WRC spēs cīnīties ar Ivaru Vasarudzi/Valdi Spredzi, kuri Talsos brauks ar modernāko pasaules līmeņa rallija tehniku – Mitsubishi Lancer WRC? Vai Jānis Vorobjovs/Gunitis Ervalds (Mitsubishi Evo IX) izturēs brāļu Neikšānu ekipāžu ( abas brāļu ekipāžas brauc ar Mitsubishi Evo IX) spiedienu, kuri savu ātrumu pierādīja ziemas rallijos? Vai 2006. gada Somijas N4 klases čempions Jarri Ketomaa izrādīs konkurenci Latvijas ātrākajiem braucējiem? Vai ātrais un talantīgais Mārtiņš Būčiņš ar pilnīgi jaunu Mitsubishi Evo IX spēs iesaistīties cīņā par uzvaru ar N4 klases līderiem? Vai Subaru ekipāžas spēs izrādīt konkurenci Mitsubishi Evo automašīnām? Vai 16 gadīgais Jānis Kārkliņš ar stūrmani Jāni Krastiņu ( Renault Clio) spēs cīnīties par uzvaru ar Arta Štrausa/Raimonda Tihonova ekipāžu( Renault Clio)? Vai 2006. gada čempioni N3 klasē Dans Leščs/ Jānis Vīksna ( Honda Civic Type R) būs atguvuši pagājušā gada ātrumu un varēs cīnīties par uzvaru klasē? Kā uz Talsu sarežģītajiem ceļiem veiksies 15 gadīgajam Lielbritānijas jaunajam talantam Tomam Ceivam (Thomas Cave) ar WRC pieredzi ieguvušo stūrmani Gemmu Praisu (Gemma Price)?

LMT Latvijas rallija 3. posma rallijs Talsi 2007 starts tiks dots sestdien, 19.maijā plkst. 19.00, ar ātrumposmu Talsu pilsētas centrā, savukārt noslēgums būs svētdienas vakarā. Nešaubīgi var apgalvot, ka sacensības netrūks ne negaidītu pārsteigumu, ne sportiso intrigu. Jāatzīmē, ka svētdienas pusdienas laikā sacensību peletons regrupēsies pēc pirmajos 4 ātrumposmos uzrādītajiem laikiem, un 6. ātrumposmā startēs tādā secībā, kādā tie atrodas sacensību kopvērtējumā pēc pirmajiem 4. ātrumposmiem.

LMT Latvijas rallija čempionāta un rallija „Talsi 2007″ organizatori aicina visus interesentus doties uz Talsiem un vērot sportiskās intrigas „dzīvē”, vienlaikus lūdzot ar cieņu izturēties pret vidi un dabu. Jāatgādina, ka, sākot ar ralliju „Talsi 2007″, LMT Latvijas rallija čempionāta organizatori sadarbībā ar Latvijas Valsts Mežiem atklāj sociālo kampaņu „Nemēslo ceļmalā”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *