Ķenavu ekipāžai Kurzemes ceļos neveicas

Info: Lāsma Deklava
Foto: Mārcis Priede

Pagājušajā nedēļas nogalē 26 -27. augustā Ātruma festivāla ietvaros norisinājās Latvijas Republikas čempionāta posms rallijā „Kurzeme 2011”. Tajā piedalījās arī Liepājas rallija komandas ekipāža Mārcis Ķenavs un Armands Ķenavs.

Kurzemes rallijs risinājās Liepājas rajona pazīstamajos ceļos kā Vecpils, Krogzemji u.c.. Jāatzīst, ka Kurzemes ceļi Ķenavu ekipāžai nebija veiksmīgi, jo jau pirmajā ātrumposmā tika pārsists automašīnas priekšējais ritenis. Taču tas neliedza uzstādīt ātrāko rezultātu savā klasē ar motora tilpumu līdz 1600cm3. Otrais ātrumposms risinājās pa Vecpils ceļiem, kur nelaimīgas sagadīšanās dēļ tika pārsists vēl viens ritenis un atlikušo ceļa posmu(8km) nācās veikt ar mīkstu riepu, kā rezultātā finišs tika sasniegts uz diska.

Rezultātu tabulā tas izskatījās bezcerīgi, līderiem zaudēts 45sek., taču komanda bija apņēmīga nākamo dienu sākt ar jaunu sparu un mēģināt samazināt atstarpi. Diemžēl šis spars noplaka brīdī, kad M.Ķenavs/A.Ķenavs startēja 6.ātrumposmā, kur pašā startā viņus pievīla automašīnas pusass. Līdz ar šo ķibeli nācās izstāties un palikt bez vērtīgiem kopvērtējuma punktiem.

Neskatoties uz to, Ķenavu ekipāža sev kopvērtējumā ir nodrošinājusi 2.vietu un atstājusi arī matemātiskas cerības uz čempiona titula iegūšanu.

Ķenavu ekipāža saka milzīgu paldies atbalstītājiem trases malās, kā arī saviem sponsoriem par iespēju piedalīties šajā rallija posmā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *