Jau nākamnedēļ – rallijs „Sigulda”

Info: LMT Latvijas rallija čempionāta preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis
Foto: www.skandirallyteam.lv

Starp LMT Latvijas čempionāta un kausa izcīņas autorallijā pirmajiem diviem posmiem sportistiem nav dots daudz laika atpūtai. Jau nākamās nedēļas beigās notiks rallijs „Sigulda 2007″.

Rallijs „Sigulda 2007″ sola intriģējošas cīņas visās ieskaites grupās. Jau šobrīd sacensībām ir pieteikušās teju 40 ekipāžas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Ukrainas. Plānots, ka dalībnieku skaits varētu sasniegt pat 60 duetu.

Rallija galvenā intriga noteikti būs Ivara Vasaraudža/Valda Spredža (Skandi Auto Rallija komanda) starts ar Mitsubishi Lancer WRC automobili. Ar šādu auto Vasaraudzis brauca jau rallijā „Latvija 2006″, un tuvākos sekotājus apsteidza par vairāk nekā divām minūtēm. Skaidrs, ka iepriekšējā posma – „Sarma 2007″ – uzvarētājiem A Plus klasē un absolūtajā vērtējumā Ivaram Caunem/Vladimiram Barinovam (SKY Rally Team) būs nepieciešams brīnums, lai ar savu Mitsubishi Lancer Evo VII apsteigtu Vasaraudža Mitsubishi Lancer WRC.

Pirmais Latvijas čempionāta posms dāvāja intriģējošu sacīkstes finālu N4 grupā, Mārim Neikšānam/Mārim Jēkabsonam (Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda) cīnoties ar Jāni Vorobjovu/Gunti Ervaldu (SEB Unilīzings Rallija komanda). „Sarmā” pārāks bija Neikšāns, tādēļ „Vidzemē” Vorobjovs cer revanšēties. Arī Aivja Egles/Normunda Aizkalna, Matīsa Mežaka/Arņa Roņa (abi RAMI R-Evolution Racing), Alda Pīlēna/Miķeļa Mežaka (Rallija komanda 4rati) un Anda Neikšāna/Pētera Dzirkala (Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda) temps bija daudzsološs – varbūt arī kāds no viņiem spēs iesaistīties cīņā par uzvaru!

N3 klasē šogad, šķiet, neapstrīdami līderi ir Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs (Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda), tomēr pērnā gada Latvijas čempioni Dans Leščs/Jānis Vīksna (Liepājas rallija komanda) ir nolēmuši pirms „Siguldas 2007″ aizvadīt pamatīgu treniņsesiju, lai varētu Arti noķert. Jānis Kārkliņš/Jānis Krastiņš (Skandi Auto Rallija komanda) arī noteikti pieskaitāmi favorītu lokam, turklāt labu ātrumu „Sarmā” uzrādīja arī Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis.

AL2000 kategorijā favorītu lomā noteikti ir „Siguldas” rallija rīkotāji brāļi Egils un Māris Īles (SEB Unilīzings Rallija komanda), kuri startēs ar VW Polo Super 1600 automobili. Tomēr Aivars Kivkucāns/Veno Sietiņš (BTV Rally Team) un Normunds Verbelis/Igors Bartaščenoks (Liepājas rallija komanda) pirms izstāšanās „Sarmā” bija ātrāki par brāļiem Īlēm, tādēļ cīņa solās būt intriģējošā.

LMT Latvijas čempionāta un kausa izcīņas autorallijā posmu „Sigulda 2007″ atbalsta „SEB Unilīzings”, „Auto Īle&Herbst”, Siguldas pilsētas Dome, „Fuchs”, „Telia Latvija”, „Baltijas Apdrošināšanas Nams” un „Siguldas Būvmeistars”. Informatīvi atbalsta „Kas Jauns”, „Zebra”, „Čas” un „Latvijas Avīze”. Tiešās reportāžas klausieties „Radio SWH”, bet sacensību apskatu iespējams vērot „TV-5″ kanālā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *