Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse uz rallija Latvijā 2010 pjedestāla kāpj divreiz

Info: Dace Janova (4rati.lv)
Foto: Arnolds Šivars (Fotoaģentūra “4rati”)

Ar finišu Kuldīgas pilsētas centrālajā laukumā vakar noslēdzās šī gada Latvijas rallija čempionāta pēdējās sacensības, rallijs „Latvija 2010″. Divās dienās sportisti sacentās 9 ātrumposmos 109 kilometru garumā, no kuriem divi bija asfalta ātrumposmi – Jūrmalā un Kuldīgā un septiņi grants posmi Kuldīgas apkārtnē.

Feldmanis.lv Racing ekipāža rallijā „Latvija” startēja ar Mitsubishi EVO X un 6.numuru. Pirmais superspeciālais Līvu Akvaparka ātrumposms tika nobraukts samērā piesardzīgi, bet ar katru nākamo dopu rezultāti uzlabojās.

Astotajā ātrumposmā pārsistā riepa lika zaudēt vismaz minūti, jo uzņemtais ātrums neļāva manīt trajektoriju un izvairīties no pamanītā akmens, toties nākamajā, pēdējā sacensību posmā Feldmanis/Jesse rallija kopvērtējumā bija trešie absolūti.

Rallija N4 klasē Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse ieguva trešo vietu aiz Jāņa Vorobjova un Oleksandra Sauļuka. Tā kā ekipāža vienlaikus piedalās arī rallijsprinta 4WD Open grupā, te šoreiz izcīnīta 2.vieta.

Sportisti ar Latvijas rallija sezonas noslēgumu ir apmierināti – par spīti tam, ka pilnvērtīgi iepriekšējās sacensībās ekipāža piedalījās pirms 3 mēnešiem, ātrums ir atgūts, pilota un stūrmaņa sadarbība, it īpaši pie lieliem ātrumiem, ir perfekta, arī sporta auto ir lieliskā kārtībā.

Savu 2010.gada rallija sezonu Feldmanis/Jesse plāno pabeigt pēc divām nedēļām, 8.-9.oktobrī Igaunijā Sāremā salā notiekošajā „Saaremaa Rally”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *