Grībels: “ERC junioru čempionātā ir spēcīgākā konkurence pasaulē”

Foto: fiaerc.com

Autosportists Marijans Grībels atzinis, ka konkurences līmenis, kas šobrīd valda Eiropas rallija čempionāta (ERC) junioru ieskaitē ir augstākais pasaulē. Šogad viņš aizvadīja savu otro sezonu junioru čempionātā, gūstot trešo vietu kopvērtējumā.

Grībels ikdienā rallija pilota karjeru apvieno ar studijām Vācijas policijas spēkos. ERC junioru čempionātā viņš šogad startēja jau otro sezonu un pārstāvēja “ADAC Opel Rallye Junior Team” komandu. Sezonas kopvērtējumā Grībels piekāpās tikai komandas biedram Emīlam Bergkvistam un latvietim Ralfam Sirmacim, kurš kļuva par vicečempionu.

“ERC junioru čempionātā konkurence ir spēcīgākā visā pasaulē,” atzīst Grībels. “Starp braucējiem atstatumi ir mazi un šajā čempionātā ekipāžu ir daudz. Tieši tā ir kombinācija, ko mēs gribam redzēt katrā čempionātā.”

Grībels šogad guva divus pjedestālus – Beļģijā un Ziemeļīrijā. Viņam tomēr neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru, kas bija uzstādījums pirms sezonas sākuma.

“2014. gadā mēs ieguvām otro vietu Čehijā un mērķis bija vismaz vienreiz šogad izcīnīt pirmo vietu,” skaidro vācietis. “Mēs bijām tuvu tam. Ceru, ka nākošgad tas izdosies. Ceru, ka arī nākamajā sezonā startēšu ERC junioru čempionātā ar “Opel” komandu, taču tas vēl nav apstiprināts.”

Runājot par savu “Opel ADAM R2” automobili, Grībels atzīst: “Ātrums šim auto ir ļoti labs gan uz asfalta, gan grants ceļos. Visa gada garumā gandrīz vispār nebija tehnisku problēmu, tāpēc esmu priecīgs būt šajā komandā.”

Izmantotie resursi:
www.fiaerc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *