Čempionāta līderi Egle/Jerums dodas uz Somiju!

Info:Didzis Eiduks

Nākamais Latvijas rallija čempionāta posms norisināsies Somijas pilsētiņas Joensuu apkārtnē, 7. martā. Par spīti ekonomiskajiem apstākļiem, 13 Latvijas ekipāžas ir pieteikušās dalībai šajā rallijā, tostarp arī pašreizējie čempionāta līderi N4 grupā, Tieto Racing Team ekipāža Egle/Jerums. Tieto Racing Team ekipāža ir ieguvusi nelielu pieredzi Somijas viltīgajos ceļos, piedaloties vienā no vietējiem rallijem pagājušā gada rudenī. Joensuu rallijs šogad uz starta ir sapulcējis 138 ekipāžas, ieskaitot daudzas spēcīgas Somijas ekipāžas, kuras arī visticamāk dalīs šīs sacīkstes uzvarētāju laurus.

Aivis Egle:Mūsu ekipāžai gaidāmais rallijs dos lielisku iespēju pilnveidot sadarbību un stenogrammas sastādīšanu, kā arī Somijas ceļi ziemā no braukšanas viedokļa ir daudz sarežģītāki nekā Latvijā. Mērķis – aizvadīt stabilu sacīksti, kur noteikti pievērsīsim uzmanību Latvijas konkurentu ekipāžu rezultātiem. Domāju, ka šāda ideja par LRČ posma rīkošanu Somija ir pelnījusi atziņu.

Mārtiņš Jerums:„Uz Somijas čempionāta posmu braucam jau otro reizi, līdz ar to ir skaidrs, kas mūs tur sagaida, kāda ir rallija organizācija un specifika. Sacensības būs ļoti kompaktas, jo kopā jānobrauc tikai ap 250 km. Interesanti ir tas, ka neviens ātrumposms neatkārtosies. Jau no paša sākuma centīsimies braukt savā tempā un pie šīs taktikas arī pieturēsimies. Ja ar to būs par maz, lai izcīnītu uzvaru N-4 klasē Latvijas ieskaitē, tad speciāli tempu nekāpināsim. Mūsu mērķis Somijā ir stabili nobraukt visu sacensību un iegūt punktus čempionāta kopvērtējumam.

Kā jau ierasts, Somijas gaidāmais rallijs norisināsies tikai vienu dienu, kur sportistiem nāksies veikt 8 ātrumposmus pavisam kopā aptuveni 100km garumā. Prognozējams, ka gaidāmajā sacīkstē liela nozīme būs ekipāžas sadarbībai savā starpā, jo ārkārtīgi lielu lomu spēlēs precīzas stenogrammas sastādīšana. Tieto Racing Team ekipāža Egle/Jerums startēs ar 36.numuru. Gaidāms, ka arī šoreiz starp abām SEB Tieto apvienotās rallija komandas ekipāžām Egle/Jerums un Vorobjovs/Šošas turpināsies aizrautīga cīņa par uzvaru Latvijas rallija čempionāta ietvaros.

Ekipāžas atbalstītāji: Tieto, PROSPEED u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *