Autorallijs Kurzeme 2008 atgriežas Liepājā

Info: Līga Ratniece-Kadeģe

Vasaras vidus Liepājā nav iedomājams bez autorallija „Kurzeme”. Divas dienas jūlijā jau vairāk nekā četrdesmit gadus ir īpašas, kad pilsētā valda tāds kā satraukums un nemiers, tiek spriests par sportistiem un tehnisko nodrošinājumu, prognozēti rezultāti un pētītas kartes ar ātrumposmiem – kur labāk droši stāvēt, lai redzētu pēc iespējas vairāk. Satraukums nenorimst vēl vismaz pāris dienas, jo gūtas emocijas un adrenalīna deva ir pietiekami liela, turklāt rezultāti un redzētais ir sarunas vērti. Autorallijs „Kurzeme” šogad sola vēl nebijušus piedzīvojumus – ātrumposmu pašā pilsētas centrā – Rožu laukumā.

Intriga. LMT autorallija čempionāta posms, autorallijs „Kurzeme” šogad sola īpaši sīvas cīņas un interesantām virāžām bagātus ātrumposmus. „Kurzeme” ir priekšpēdējais LMT Latvijas autorallija čempionāta posms, kurā lielā mērā tiks izšķirts, kas šogad izcīnīs uzvarētāja laurus un čempionu titulus.

Interesanti. Autorallijs „Kurzeme” šogad 4. un 5 jūlijā sāksies un noslēgsies Liepājā pie dizaina viesnīcas „Promenade Hotel”. Rallijs pirmajā dienā atgriežas varbūt nedaudz piemirstajos Priekules puses ceļos, bet otrajā dienā neatkārtojamā rallija klasika Energoremonts Rīga ātrumposmi Vecpils tuvumā.

Jaunums. Lai arī Liepājā autorallijam ir bagāta vēsture un tradīcijas, vēl ne reizi ātrumpoms nav bijis pašā pilsētas centrā – Rožu laukumā. Šogad gan tā vairs nevarēs teikt, jo kā trekns punkts vai kā gaisīgs saldais ēdiens tiek piedāvāti divi ātrumposmi Liepājas vecpilsētas ielās. Sportistiem būs iespēja pārbaudīt savu meistarību šaurajās, bruģētajās ielās, kas skatītājiem un līdzjutējiem sniegs vizuālu baudījumu. Pilsētas centrs satiksmei būs slēgts no plkst.15:30 – 19:00.

Brīdinājums. No līdzjutējiem un skatītājiem autorallija laikā tiek gaidīta zināmas kārtības ievērošana. Pirmkārt jau drošības pasākumu ievērošana – atrasties tikai līdzjutējiem piemērotās vietās, ievērot drošības darbinieku un organizatoru norādījumus, neizbradāt vietējo zemnieku laukus un neatstāt aiz sevis gružus.

Atribūti.Rallija organizatori ir parūpējušies par interesantiem un krāšņiem suvenīriem – polokrekli, Tkrekli, cepures u.c. Jau šobrīd pret ziedojumiem tos var iegādāties Liepājā, Peldu ielā 5-527.

Atbalstītāji. Rallija ģenerālsponsors „Energoremonts Rīga”, atbalsta Liepājas dome, Siemens, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, Lauma Fabrics; Canon IB serviss. Apdrošina – IF; biļetes “Biļešu servisā”; informē:Radio Skonto; Liepajniekiem.lv, TV Dzintare. LRČ oficiālā televīzija – LTV7.

Autorallijs„Kurzeme’2008″ programma.

3. jūlijs
20:00 – Before party „Rally kino”Koncertestrādē „Pūt Vējiņi”.

4. jūlijs
16:30 – rallija „Kurzeme’2008″ atklāšana pie dizaina viesnīcas „Hotel Promenāde”
17:30 – rallija „Kurzeme’2008″ pirmās automašīnas starts
18:00 – SS1 – Latvijas Mobilais telefons
18.20 – SS 2 – LAUMA FABRICS 1
19.40 – SS 3 – LAUMA FABRICS 2
20.45 – SS 4 – Liepājas Speciālā ekonomiskā zona

5.jūlijs
11.00 – SS 5 – SIEMENS
11.25 – SS 6 – If…
13.30 – SS 7 – ERR 1 ( EnergoRemonts Rīga )
14.55 – SS 8 – ERR 2 ( EnergoRemonts Rīga )
17.30 – SS 9 – LIEPĀJA 1
17.39 – SS 10 – LIEPĀJA 2
20.30 – Apbalvošana pie dizaina viesnīcas „Hotel Promenāde”

Biļetes uz abu dienu ātrumposmiem ērti var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv, bet rallija laikā arī pie ieejām ātruposmos. Cena Ls. 7.-

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *