Artūrs Priednieks: Cīņa par čempiontitulu turpinās

Info: Artūrs Priednieks
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

ARAGO Motorsport rallija ekipāža Artūrs Priednieks/Jānis Kirkovalds nedēļas nogalē aizvadīja Latvijas autorallija čempionāta piekto posmu – ralliju „Latgale 2010″. Ekipāža, kas uz sacīksti ieradās čempionāta 2WD grupas līderes godā, šoreiz piedzīvoja avāriju, taču cerības uz uzvaru kopvērtējumā nezaudē.

Artūrs Priednieks: „Šī bija īpatnēja sacensība, jo 2WD grupā problēmas piedzīvoja gandrīz visi galvenie favorīti. Arī mēs, jo gadījās avarēt. Tā bija mana kā pilota kļūda. Tādas pieļauju reti, iepriekšējā bija pirms četriem gadiem, bet, kad avarējam, tad tā kārtīgi! Ja nopietni, Latgales rallijs bija interesanta, sarežģīta sacensība un patīkami, ka Latvijas rallija čempionāts atkal nonācis sev jaunā reģionā!”

Priednieka/Kirkovalda ARAGO Motorsport ekipāža šogad uzsāka cīņu par čempiontitulu pēc uzvarām Talsu un Madonas rallijos. Tā kā kopvērtējuma situācija ir saspringta un kļūmes piemeklē visas ātrākās ekipāžas, zaudētais posms izdarījis minimālu triecienu pa vienības pozīcijām.

„Pirmais ātrumposms bija labs, tobrīd līderiem Ivo Ķilpim/Artim Ceriņam zaudējām divas sekundes, apzinoties, ka ceļi šajā braucienā bija atbilstošāki viņu aizmugures piedziņas automašīnai,” skaidro Artūrs Priednieks. „Otrais ātrumposms bija atbilstošāks mūsu tehnikai, tāpēc sparīgi metāmies cīņā. Ātrumposma laikā mani no ritma izsita divu Lietuvas mašīnu avārija, kas mums atņēma nedaudz laika. Automātiski gribējās sasteigt ātrumposma atlikušo daļu, taču pārāk liela ātruma izvēlei sekoja kūleņi. Par laimi, automašīna nav cietusi pārāk stipri, tāpēc, strādājot pie atlikušās sezonas budžeta, ceram atgriezties pēdējos posmos, lai cīnītos par augstāko vietu kopvērtējumā!”

ARAGO Motorsport atbalsta Remus, Jahonts, OSLV, Drošas Braukšanas Skola, E parts, Puma, Sporta punkts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *