A.Bērziņš/M.Šeflers veiksmīgi finišē Mad-Croc Rally Estonia

Info: 4rati.lv
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Ekipāža Aivars Bērziņš/Māris Šeflers pēc veiksmīgās nokļūšanas līdz finišam sarežģītākajā un garākajā rallijā, kurā līdz šim ir piedalījušies – Mad-Croc Rally Estonia, vēlas pateikties saviem atbalstītājiem, mehāniķiem – Autostils komandai un visiem citiem Latvijas rallija faniem un līdzjutējiem, pateicoties kuriem, Latvijas karogs bija redzams vai katrā ātrumposmā.

Ekipāža, pēc salīdzinoši prātīgi veiktajiem pirmajiem piektdienas ātrumposmiem, otro dienu iesāka 35.vietā kopvērtējumā un astotajā A 8 klasē. Neuzmanība sestā ātrumposma sākumā, kad lēnā kreisajā līkumā tika aizķerts koks un kļūda stenogrammā posma vidū, izsita to no ritma, kas neļāva noturēt savu tempu. Pēc pirmās sekcijas tehniskie komisāri pieprasīja mainīt stiklu, kas tika arī izdarīts, taču ar 16 minūšu nokavējumu uz pēcservisa laika kontroli un 2.40 minūšu sodu. Astotā ātrumposma sākumā neizturēja ātrumkārba un ekipāža sāka svētdienas ātrumposmus pēc superrallija sistēmas 44. vietā kopvērtējumā, jo labākajam laikam klasē tika pieskaitītas 10 minūtes par neveiktajiem diviem ātrumposmiem. Trīs pēdējie ātrumposmi tika veikti precīzi pēc stenogrammas, taču 300 metrus pirms pēdējā ātrumposma finiša ātrā labajā līkumā tika uzbraukts akmenim un nolauzts labā priekšējā riteņa plaukts. Pēc ātrumposma finiša ekipāža mēģināja sasniegt servisa parku, gan braucot uz priekšu un ap sešiem kilometriem tika veikti arī atpakaļgaitā. Divdesmit servisa minūtēs automašīna tika savesta tik daudz kārtībā, lai varētu finišēt. Uzbraucot uz finiša podiuma, vairs nevarēja noslēpt mašīnas defektus, kas sajūsmināja pasākuma vadītāju un igauņu publiku.

Ekipāža vēlas pateikties rallija organizatoriem par lieliski sagatavoto, sarežģīto trasi, visam laipnajam personālam par lielisko uzņemšanu, kā arī vēlreiz pateikties Mārtiņam, Ziedonim, Jurim un citiem atbalstītājiem par iespēju finišēt šajā rallijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *