Video: Atskats uz “Vorumaa Talveralli 2015” sacīkstēm Igaunijā

Piedāvājam ieskatu Igaunijas rallija čempionāta otrajā posmā “Vorumaa Talveralli”, kas norisinājās aizvadītajās brīvdienās un noslēdzās ar mājinieka Sandera Parna uzvaru.

Lai gan šis nebija Latvijas čempionāta posms, uz sacensībām bija devušās arī vairākas ekipāžas no Latvijas. Diemžēl spēcīgākajām komandām tās nebija veiksmīgas, jo izstāšanos piedzīvoja gan Jānis Vorobjovs, kurš pirms tam cīnījās par “Top 6”, gan Guntis Lielkājis, kurš arī startēja ar pilnpiedziņas mašīnu un pirms izstāšanās bija ārpus “Top 10”. Abos gadījumos vainojamas tehniskas problēmas.

Vislabāko rezultātu uzrādīja “LMT Autosporta Akadēmijas” audzēknis Toms Lielkājis, kurš ieguva 26. vietu absolūti un ceturto vietu savā klasē. Tāpat ceturtais savā klasē finišēja Jānis Cielēns, kuram kopējā ieskaitē 31. vieta.

Uzvarētājam Sanderam Parnam šī bija debija pie “Ford Fiesta R5” auto stūres. Tieši ar šo mašīnu viņš šogad plāno startēt WRC2 pasaules rallija čempionātā. Otro vietu “Vorumaa Talveralli” izcīnīja Latvijas komandas ASRT braucējs Sīms Plangi, bet trešo vietu ieguva Timmu Korge.

Ieskats sacensību norisē:

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *