Pēc pirmās dienas “Lõuna-Eesti Ralli” vadībā Jētss/Taniels

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Piektdien tika aizvadīti pirmie četri ātrumposmi “Lõuna-Eesti Ralli” sacensībās. Absolūtās ieskaites vadībā izvirzījusies Gregora Jētsa ekipāža, bet no latviešiem visaugstāk pašlaik Emīls Blūms un Didzis Eglītis.

Veru pilsētā un tās apkaimē notiekošās sacensības ir Igaunijas rallija čempionāta piektais, kā arī Latvijas rallija čempionāta ceturtais posms. Divās dienās sportistiem paredzēts veikt kopumā desmit ātrumposmus, ar kopējo garumu virs 100 kilometriem. Uz starta stājušās 75 ekipāžas.

Gregors Jētss/Timo Taniels (“Škoda Fabia Rally2 evo”) bija ātrākais divos no veiktajiem četriem dopiem, kā rezultātā ir absolūtie līderi. Blūms/Eglītis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) no viņiem pašlaik atpaliek 13.8 sekundes, bet ir līderi savā ieskaites grupā. Trešie pašlaik Timmu Korge/Erki Pints (“Mitsubishi Lancer Evo X”), atpaliekot 22.3 sekundes.

Vienā no ātrumposmiem ātrākie bija Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns, kuri pašlaik ieņem piekto vietu. Septītie ir Kalvis Blūms/Jurģis Meisters, bet uzreiz aiz pirmā desmitnieka ir Edijs Bergmanis/Ivo Pūķis un Edgars Balodis/Maksims Juzikevičs.

Rezultāti pēc SS4: