Noivils uzvar Portugāles WRC posma pilsētas ātrumposmā

Ar 2.82 km garo ātrumposmu Koimbras pilsētā ceturtdien startēja pasaules rallija čempionāta ceturtais posms “Vodafone Rally de Portugal”. Ātrāko rezultātu sasniedza “Hyundai” pilots Tjerī Noivils, bet viņa komandas biedrs Ots Tanaks zaudēja tikai 0.6 sekundes un ieņēma otro vietu.

Kamēr Portugāles rallijs nākamo trīs dienu garumā norisināsies pa grants ceļiem, Koimbras ātrumposms risinājās uz asfalta. Piektdien braucēji veiks deviņus dopus, vēl septiņus sestdien un noslēdzošos piecus svētdien. Sacīkšu režīmā veicamā distance sastādīs 338 kilometrus.

Aiz abiem “Hyundai” braucējiem SS1 trešajā vietā ierindojās Kreigs Brīns no “M-Sport Ford” vienības, kuram sekoja komandas biedrs Gass Grīnsmits.

Šajā rallijā, pirmo reizi kopš Montekarlo posma, atkal startēs WRC jaunāko laiku vēstures lielākās leģendas. Sebastjēns Ožjē atgriezies “Toyota” sastāvā un Koimbrā sasniedza piekto labāko laiku, kamēr Sebastjēns Lēbs, kurš pārstāv “M-Sport Ford”, ierindojās astotajā vietā. Montekarlo rallijā abi sacentās par pirmo vietu, Lēbs uzvarēja, bet šoreiz viņu izredzes netiek vērtētas tik augstu.

WRC2 kategorijā ātrākais bija polis Mikolajs Marčiks, bet arī šeit visa lielā cīņa tikai priekšā. Tikmēr jau pirmajā ātrumposmā elektronikas problēmu dēļ izstājās Erika Kamillī ekipāža.