Nikolajs Grjazins: “Pienācis laiks, kad jāizlemj par nākotni”

10/09/2021 |

Foto: At World

Nikolajs Grjazins šonedēļ pasaules rallija čempionāta posmā Grieķijā pirmo reizi startē ar “Ford Fiesta Rally2” automašīnu, un sportists atzīst, ka šobrīd sācies tas laiks, kad jāsāk pieņemt lēmumi par to, kādā virzienā turpināt karjeru.

Visās šogad aizvadītajās rallija sacensībās Grjazins startējis ar “Movisport” komandas apkalpoto “Volkswagen Polo GTI R5” spēkratu, bet uz sacīkstēs Grieķijā viņš uz starta stājies ar “Ford Fiesta Rally2”, ko viņam sarūpējusi britu rūpnīca “M-Sport”.

“Esam sasnieguši to punktu, kurā mums jāizlemj par to, kādā virzienā iet 2022. gadā un turpmāk,” skaidro Grjazins. “Tā kā “Polo” modelis vairs netiek attīstīts, esam nolēmuši nākamajos gados mainīt mašīnas. Viens no variantiem ir turpmāk startēt ar “Fiesta”. Šogad man iepatikusies šī auto veiktspēja uz grants seguma un arī uz asfalta, tāpēc gribu arī pats to izmēģināt. Mašīnu mums piegādājusi “M-Sport” rūpnīca, bet joprojām startēsim zem “Movisport” komandas karoga.”

Akropoles rallijā Grjazins vienīgo reizi startējis 2017. gadā, kad tas bija Eiropas čempionāta posms. Sportists toreiz bija līderis, pirms piedzīvoja izstāšanos. Šonedēļ kopā ar viņu pasaules čempionāta klasē WRC2 startē desmit ekipāžas, ieskaitot kopvērtējuma pirmajā trijniekā esošos Andreasu Mikelsenu, Madsu Ostbergu un Marko Bulasiju. Grjazins pagaidām ir sestais, piekāpjoties arī Jari Hutunenam un Esapekam Lapi. No piecām aizvadītajām sacīkstēm divās viņš izstājies, kā arī pa reizei guvis otro, trešo un ceturto vietu.

Oktobrī gaidāmajā “Rally Finland” Grjazins dalību atkal apstiprinājis ar “Volkswagen Polo GTI R5”.

Izmantotie resursi:
www.wrc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool