Mikelsens atgriežas pasaules rallija čempionātā

Foto: Vladislav Maschl

2021. gada pasaules rallija čempions WRC2 klasē Andreass Mikelsens šogad atgriezīsies čempionātā, aizvadot tajā pirmās sacensības kopš pagājušā gada posma Grieķijā.

Mikelsens apstiprinājis dalību Portugāles rallijā, kas norisināsies no 12. līdz 14. maijam un būs pasaules čempionāta piektais posms. Norvēģu pilots ar “Toksport” komandas sagatavoto “Škoda Fabia RS Rally2” atkal ņems dalību WRC2 ieskaitē. Plānots, ka vēlāk viņš startēs arī citos posmos, taču lielākas skaidrības pašlaik nav.

Pēdējo reizi pasaules čempionātā Mikelsens bija redzams pērn septembrī Grieķijā notikušajā Akropoles rallijā, kas viņam neizvērsās veiksmīgs. Sportists pretendēja uz vietu “Hyundai” vienībā uz šo sezonu, kas varēja dot iespēju startēt ar “Rally1” auto, taču līgums tika parakstīts ar Esapeku Lapi.

Šogad Mikelsens piedalījies tikai Tuvo Austrumu čempionāta posmā “Qatar International Rally”, kur guva trešo vietu, kā arī “Tour European Rally” seriāla posmā “Azores Rallye”, izcīnot otro vietu un piekāpjoties vien Sebastjēnam Lēbam.

Pagājušajā gadā Portugāles rallijā Mikelsens bija WRC2 klases līderis, pirms izstājās dzinēja problēmu dēļ. Viņa konkurenti šogad WRC2 klasē Portugālē būs tādi piloti kā Olivers Solbergs, Gass Grīnsmits, Tēmu Suninens un Adrijēns Furmo.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *