Martins šķir sadarbību ar Tanaku un pilnībā pamet autosportu

Foto: Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Kādreizējais pasaules rallija čempionāta posmu uzvarētājs Marko Martins pieņēmis lēmumu pamest autosportu, kurā līdz šim darbojās kā Ota Tanaka mentors un bija līdzīpašnieks rallija komandā “RedGrey”.

WRC posmu servisa parkā Martins šogad vairs nav redzams, bet tagad noskaidrojies, ka viņš atlikušo dzīvi vēlas veltīt citām interesēm, kas nav saistītas ar autosportu.

Savulaik tieši viņš izveidoja “RedGrey” komandu, līdz šim kopā ar Tanaku bija tās līdzīpašnieks, tomēr tagad savu daļu vienībā ir pārdevis.

Marko Martins: “Protams, pēc 17 nostrādātiem gadiem ir jūtamas skumjas, bet nekas nav mūžīgs un šajā laikā esmu guvis vērtīgu mācību, ka neviens labs darbs nepaliek nesodīts…”

Tiek ziņots, ka Martina aiziešana no Tallinā bāzētās “RedGrey” komandas darbu tajā neietekmēs.

Ots Tanaks: “Tas bija viņa lēmums, pamest motoru sportu pilnībā un pārējo dzīves daļu veltīt citām lietām. Tas attiecas arī uz “RedGrey”. Kopā ar komandu atradām risinājumu turpināt šo biznesu un izaugsmi. Uzņēmums turpina veiksmīgi pastāvēt, esam arī stiprinājuši tā struktūru. Gada sākumā nolīgām vairāk darbiniekus un gribētos sacīt, ka turpinām attīstīties, viss ir jauki.”

Pasaules rallija čempionātā Martins savulaik guva piecas uzvaras, bet pēdējo sezonu aizvadīja 2005. gadā. Pēdējo reizi uz starta rallijā viņš bija redzams 2019. gadā, kad ar “Ford Fiesta WRC” piedalījās “Rally Estonia” un guva tajā sesto vietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *