Lubē uz septiņiem posmiem vienojas par startēšanu “M-Sport” komandā

Foto: M-Sport

Franču autosportists Pjērs-Luī Lubē vienojies ar “M-Sport” komandu par startēšanu tās sastāvā septiņos šī gada pasaules rallija čempionāta (WRC) posmos. Sportists sacīkstēs piedalīsies ar “Ford Puma Rally1” automašīnu.

Lai gan iepriekš Lubē bija izteicis cerību pasaules čempionātā atgriezties jau Zviedrijas rallijā, jauno sezonu viņš uzsāks ar trešo posmu Horvātijā, kas norisināsies no 21. līdz 24. aprīlim.

Lubē pēdējās sacīkstes ir pērn septembrī notikušais Akropoles rallijs, bet pēc tam sportists cieta negadījumā, kad viņu Parīzē uz ielas notrieca automašīna. Kādu laiku nācās ārstēties, bet šobrīd viņš jau gatavs atkal sēsties pie sacīkšu mašīnas stūres.

2019. gada WRC2 pasaules čempions iepriekš startēja ar “Hyundai i20 Coupe WRC” automašīnu, pārstāvot “2C Compétition” vienību. Ņemot vērā šī gada pirmajā posmā Montekarlo pieredzēto, šosezon “Hyundai” spēkrati nav tik konkurētspējīgi kā līdz šim, kamēr Sebastjēns Lēbs ar “Ford” guva uzvaru.

Arī 2017. gadā WRC2 klasē Lubē startēja ar “M-Sport” sagatavotu automašīnu. Šogad viņš startēs “Rally1” klasē, piedaloties posmos Horvātijā, Portugālē, Itālijā, Igaunijā, Somijā, Grieķijā un Spānijā.

“M-Sport” sastāvā vadošajā klasē šogad startē Kreigs Brīns, Gass Grīnsmits un Adrijēns Formū, bet Montekarlo rallijā brauca un uzvaru izcīnīja Lēbs. Nākamajā posmā Zviedrijā komanda arī startēs ar četrām mašīnām, bet Lēba vietā uz starta stāsies Lorenco Bertelli.