Jauno “Ford Puma Rally1” prezentējusi “M-Sport” komanda (+foto)

Foto: M-Sport

Britu komanda “M-Sport” šogad pasaules rallija čempionātā startēs ar jauno “Ford Puma Rally1” sacīkšu mašīnu, kas turklāt ieguvusi jaunu, pamanāmu krāsojumu.

Savu jauno auto “M-Sport” nometne atrādīja Zalcburgā, kur sestdien norisinājās 2022. gada WRC sezonas oficiālā prezentācija. Ar jaunajiem auto uz pasākumu bija ieradušās arī “Hyundai” un “Toyota” vienības.

Aizvadītā sezona “M-Sport” nometnei nebija panākumiem bagāta – tai neizdevās uzvarēt nevienā rallijā un izpalika pat pjedestāli, bet visa gada laikā tika sasniegts ātrākais rezultāts tikai vienā ātrumposmā. Savukārt 2017. gadā, kas bija pirmā sezona ar tobrīd jauno “Ford Fiesta WRC” automašīnu, Sebastjēns Ožjē kļuva par čempionu, kā arī izdevās uzvarēt komandu vērtējumā.

Tagad “M-Sport” prezentējusi pēc jaunajiem tehniskajiem noteikumiem izgatavoto “Ford Puma Rally1” hibrīdauto, cerot pirmajā sezonā atkal sasniegt vairāk. Komandas sastāvā ir palikuši Gass Grīnsmits un Adrijēns Formū, bet uz visiem posmiem pievienojies pieredzējušais Kreigs Brīns. Savukārt atsevišķās sacīkstēs “M-Sport” komandā šogad startēs arī deviņkārtējais WRC čempions Sebastjēns Lēbs, kurš pasaules čempionātā nav braucis vairākus gadus.

Atšķirībā no konkurentu komandām, Ričarda Millenera vadītās nometnes mašīnas šogad arī ieguvušas jaunu, spilgtu krāsojumu.

Pasaules čempionāta jaunā sezona startēs ar Montekarlo ralliju, kas norisināsies no 20. līdz 23. janvārim.