Egons Kaurs uzvar arī Igaunijas čempionāta trešajā posmā Hāpsalu

Ar Egona Kaura/Silvera Simma ekipāžas otro uzvaru Igaunijas čempionātā pēc kārtas noslēdzies “Lääne-Eesti” rallijs, kas nedēļas nogalē notika Hāpsalu apkaimē.

“Lääne-Eesti Ralli 2016” norisinājās tikai otro reizi. Šogad sportistiem divās dienās bija jāveic desmit ātrumposmi, kuru garums svārstījās no nepilniem 7 km līdz gandrīz 10 km. Kopējā veicamā distance ātrumposmos – 85 km.

Sezonas trešajā posmā startēja 69 ekipāžas, galvenokārt pašmāju braucēji. Sportisti no Latvijas nestartēja, līdzīgi kā Igaunijas čempionāta otrajā posmā “Neste Harju Rally” pirms dažām nedēļām, kur arī uzvaru svinēja Kaura/Simma ekipāža.

“Lääne-Eesti Ralli 2016” ievadā vadībā izvirzījās Rainers Auss/Simo Koskinens (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), pēc otrā ātrumposma vadību pārņēma Rolands Murakass/Kalle Adlers (“Mitsubishi Lancer Evo X”), bet jau pēc trešā ātrumposma uz pirmo pozīciju pacēlās Egons Kaurs/Silvers Simms (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kuri to noturēja līdz finišam.

Murakasa/Adlera ekipāža sacensībās piedzīvoja avāriju un izstājās, savukārt Kaurs/Simms uzvarēja kopumā trijos no desmit ātrumposmiem, finišā par 12,6 sekundēm apsteidzot Ausu/Koskinenu. Trešo vietu izcīnīja Kaspars Koitla/Andress Otss (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kuri Ausa ekipāžai zaudēja vien 0.7 sekundes.

Rallija video >>

26. un 27. augustā norisināsies “Tallinna ralli 2016”, kas reizē būs ne vien Igaunijas, bet arī Latvijas un Ziemeļeiropas zonas (NEZ) čempionātu posms.