Sportisti sāk pieteikšanos vasaras minirallijam “Madona 2015”

Sākot ar 6. maiju sportisti var pieteikties vasaras minirallijam “Madona 2015”, kas norisināsies 6. jūnijā un būs minirallija kausa izcīņas standarta automobiļiem ceturtais posms.

Ziemas minirallijs “Madona 2015” norisinājās 31. janvārī, tomēr neatbilstošu laikapstākļu dēļ nenotika sezonas otrās plānotās sacensības “Marienburga 2015”. Savukārt nākamais minirallija posms “Kalnamuiža” pulcēja dalībniekus 2.maijā.Līdz ar to šobrīd ir aizvadīti trīs no sākotnēji plānotajiem četriem minirallija kausa izcīņas posmiem.

Pieteikumus vasarā gaidāmajam minirallijam “Madona 2015”, līdz kura sākumam atlicis gandrīz tieši viens mēnesis, varēs iesniegt līdz 2. jūnijam, bet starta numuru saraksts tiks publicēts 4. jūnijā, divas dienas pirms minirallija starta.

Jau šobrīd dalību sacensībās apstiprinājušas vairākas ekipāžas, tostarp pērnās sezonas 4WD klases čempions Valts Zvaigzne, kurš Madonā startēs ar 4WD+ ieskaites “Subaru Impreza”.

Minirallijs tiks atklāts sestdien, 6. jūnijā plkst. 12:20 Madonā, Saieta laukumā 1, pie Madonas novada Domes. Pirmais ātrumposms startēs plkst. 12:33, bet sacensībās kopumā paredzēti seši grants ātrumposmi, kuru kopējais garums būs 13.94 km. Jāpiemin, ka trešajā/sestajā ātrumposmā daļu no ceļa segs asfalts, bet sacensību finišs plānots plkst. 14:45.

Jau šobrīd ir publicēts nolikums un pārējā dokumentācija. Katram dalībniekam, kas vēlās piedalīties minirallijā “Madona 2015” jāpiesakās elektroniski interneta vietnē “4rati.lv” sadaļā “Minirallijs” un jāaizpilda pievienotais pieteikums vai tā kopija, un jānosūta Rīkotājam uz e-pastu “romanserkulis@inbox.lv” līdz 2015. gada 2. jūnijam plkst. 18:00.

Paralēli minirallijam Madonā 6. jūnijā notiks arī vēsturisko auto sacensības “Youngtimer Rally Madona”, kas ir klasisko auto regularitātes rallijs. Tāpat paredzēti ne tikai regularitātes posmi, bet arī kalnā braukšanas sacensības uz laiku. Jāpiemin arī, ka autosacīkstes risināsies Madonas pilsētas svētku ietvaros.

Miniralliju “Madona 2015” atbalsta Madonas novads, “Marathon”, “Latvijas Dzelzceļs”, “Canon IB Serviss”, organizē “Latvian Baja” rallija organizatoru komanda un LAF Standartautomobiļu komisija, informatīvi atbalsta portāls www.4rati.lv.

Teksts: 4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *