Minirallija sezonas sākumu pārceļ uz jūliju

30/04/2021 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Latvijas Minirallija kausa izcīņas sezona, kuras kalendārs mainīts jau vairākas reizes, pēc pēdējām izmaiņām, varētu sākties 10. jūlijā ar posmu “Gulbis 2021”, kas norisināsies Gulbenes apkaimes grants ceļos.

“Saistībā ar ierobežojumiem sacensību organizēšanā, un lai palielinātu iespēju saglabāt piecus posmus sezonā, esam pārcēluši sezonas pirmo posmu, miniralliju “Gulbis”, uz 10. jūliju,” teikts seriāla organizatoru paziņojumā.

Iepriekš bija plānots, ka sezona sāksies 1. maijā ar miniralliju “Karosta”, taču Liepājas posms ir pārcelts uz 25. septembri un būs kausa izcīņas priekšpēdējās sacensības. Minirallijam “Gulbis”, pēc sākotnējām iecerēm, būtu bijis jānotiek 29. maijā, taču tagad sacīkstes pārceltas uz 10. jūliju.

Otrais posms, minirallijs “Amata” paredzēts 31. jūlijā, trešais posms “Ropaži” gaidāms 28. augustā, kam 25. septembrī sekos “Karosta”, bet 16. oktobrī – minirallijs “Latvija”.

Šosezon plānotas sacīkstes arī 13. novembrī Rīgā, Biķernieku trasē, kur notiks Minirallija Baltijas kausa izcīņas posms.

Mainītais 2021. gada sezonas minirallija kalendārs:

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool