Minirallijā “Karosta” uzvaru izcīna Gromova/Blūma ekipāža

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Sestdien Liepājā norisinājās Latvijas minirallija kausa izcīņas ceturtais posms “Karosta 2022”. Cīņas noslēgumā uzvaru absolūtajā ieskaitē izcīnīja Atis Gromovs/Kristers Blūms, kuri pēc veiktiem sešiem ātrumposmiem uzveica Mika Ķenava/Gundara Berķa ekipāžu. Uz starta stājās 124 ekipāžas.

Pirmās trīs vietas absolūtajā vērtējumā guva OPEN 4WD klases braucēji. Gromovs/Blūms (“Mitsubishi Lancer Evo X”), kuri jau pirms šī posma bija kopvērtējuma līderi savā ieskaitē, vadību pārņēma jau pirmajā ātrumposmā, pēc otrā to pazaudēja, bet trešajā atguva un noturēja līdz finišam. Ķenavs/Berķis (“Mitshubishi Lancer Evo VI”) pēc pirmajiem diviem dopiem atpalika jau 27 sekundes, tomēr ar lielisku sniegumu turpinājumā spēja samazināt deficītu līdz nieka piecām sekundēm un izcīnīja otro vietu. SS6 par rotera notriekšanu Ķenava ekipāžai gan piemēroja desmit sekunžu sodu, līdz ar to finišā atstatums ir 15 sekundes. Trešie šajās sacensībās Intars Rezakovs/Elvijs Zebuliņš (“Subaru Impreza”), kuri bija 17 sekundes lēnāki par uzvarētājiem.

Tikai 0.1 sekundes pietrūka Rinaldam Rankam/Jānim Vējiņam (“Can-Am Maverick X3 RS”), lai aizsniegtos līdz pirmajam trijniekam minirallija “Karosta 2022” absolūtajā ieskaitē. Viņi uzvarēja BUGGY klasē, kur aiz sevis atstāja Robertu Veismani/Paulu Gereišu (“Can-Am Maverick X3 XRS”) un Rolandu Puravu/Kristapu Krastiņu (“Can-Am Maverick X3 XRS”). Šīm trim ekipāžām minirallija kopējā vērtējumā ceturtā, piektā un sestā vieta.

Pārējās klasēs uzvaras sasniedza Māris Egle/Kristaps Dreimanis (4WD), Raivis Balodis/Ģirts Kārkliņš (4WD+), Rihards Broničs/Mārcis Grinciuns (4WD ROOKIE), Arvis Āboliņš/Artūrs Vilciņš (OPEN 2WD), Kristaps Laipnieks/Kārlis Jansons (2WD), Armands Keišs/Jānis Šnikvalds (2WD ROOKIE), Madars Dīriņš/Gints Lasmanis (2000), Andris Neilands/Edgars Peterlevics (1600), kā arī viesi no Beļģijas Thomas Martens/Marc Huysegems (JUNIORI).

Minirallija “Karosta 2022” rezultāti:

Pilni rezultāti >>