9. jūlijā minirallija sezonas otrais posms “Vecpiebalga 2022”

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau pēc nepilnām četrām nedēļām, 9. jūlijā, kā dalībniekus, tā skatītājus gaidīs “ERST finance” minirallija kausa izcīņas otrais posms “Vecpiebalga 2022”.

“Vecpiebalga 2022” ir jaunums minirallija kalendārā, tāpēc tas noteikti būs izaicinājums dalībniekiem, kuri iepriekš nav saņēmuši šīs apkaimes ceļu leģendas. Minirallija pieteikumu pieņemšana tika atvērta pirmdien un vēlmi startēt šobrīd ir izteikušas jau 25 ekipāžas.

Iespēja pieteikties ikvienam, kas vēlas pārbaudīt savus spēkus trasē. Dalību minirallija sacensībās iespējams pieteikt gan ar savu ielas automašīnu, gan tādu, kura sagatavota īpaši autosporta sacīkstēm – ar drošības karkasu. Ieskaites grupas: 1600, 2000, 2WD, 2WD OPEN, 2WD Rookie, 4WD, 4WD+, 4WD OPEN, 4WD Rookie, Buggy, kurās automašīnu atbilstību nosaka vairāki tehniskie kritēriji, kā arī juniori un komandu ieskaite.

Reģistrācija minirallijam “Vecpiebalga 2022” notiek interneta vietnē www.minirallijs.lv, kur var iepazīties arī ar visiem sacensību dokumentiem. Tāpat kā pirmajā posmā “Gulbis”, arī šajā, kādai no ekipāžām būs iespēja saņemt ERST finance specbalvu – 20 litrus degvielas!

Minirallija centrs būs izvietots Vecpiebalgas kultūras namā, kur paredzēta arī minirallija atklāšana. Kā ierasts, sestdienas rītā dalībnieki iepazīsies ar trasi un jau plkst. 12:00 tiks dots starts pirmajai ekipāžai. Skatītāji un atbalstītāji pirmās 150 biļetes var iegādāties par īpašu cenu iepriekšpārdošanā “bezrindas.lv”.

Plašāka informācija par minirallija “Vecpiebalga 2022” norisi sekos sociālajos tīklos “facebook.com/MinirallijsVecpiebalga” un mājaslapā “minirallijs.lv”.

Sacensības organizē “Millers motorsport” sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un LAF SAK. Miniralliju “Vecpiebalga 2022” atbalsta: ERST finance, Tomets Vidzeme, DATAMED, PRINTMii, Blast.lv, Exol, Sarsauto, Andersons Industry, Hotel Cēsis, Sinhro-C, Fortis Logistic Solutions, Metālu Pasaule, BioVide, Darba Drošība Cēsis – WSC, Rok un Būvē, Car4you plus, Poligon-1, 4rati.lv, Go4speed.

Informāciju sagatavoja:
Krista Blūma
“Millers motorsport” preses sekretāre