Subaru vasaras kauss noslēdzies

Info:subaruclublatvia.lv
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Svētdien, 14.septembrī, sporta kompleksā „333″ norisinājās subaruclublatvia vasaras kausa izcīņas trešais, šī gada noslēdzošais posms. Uz pēdējo posmu bija ieradušies 62 dalībnieki, kas padarīja cīņu vēl azartiskāku, it īpaši, ņemot vērā to, ka dažās automašīnu klasēs šajā sacensībā gūtie punkti bija izšķirošie gada kopvērtējumā.

Sacensības norisinājās rallijkrosa trasē, kur bija jāveic divi braucieni, katrs pa diviem apļiem. Tā kā izmantotajā trasē daudzviet mainās tās segums, bija interesanti pavērot, kā dalībnieki ar šīm segumu maiņām tiks galā.

Vasaras kausa izcīņa nebija domāta tikai un vienīgi Subaru automašīnām, jo bija izveidota arī Open klase, kur varēja startēt citu marku automašīnas, un Open sporta klase, kur savā starpā sacensties drīkstēja sporta automašīnas. Visās klasēs visu posmu ietvaros tika atļauts izmantot arī sportam paredzētas riepas.

Visātrākais Subaru STI klasē bija Kaspars Šimkus, otrajā vietā – Kārlis Goldmanis, bet trešais Raimonds Ozoliņš.
Subaru wrx un GT klasē uzvarēja Elmārs Aukšmuksts, attiecīgi otro un trešo vietu ieguva Mārtiņš Mietiņš un Bruno Martinelli.
Subaru bezturbo klasē labākais šoreiz Agnis Alksnis, otro vietu ieguva Jānis Cīrulis un trešo – Jānis Tiltiņš.
OPEN klasē pirmais bija Andrejs Jakovļevs, viņam piekāpās Matīss Mežaks un trešās vietas ieguvējs Ralfs Blanks.
OPEN sporta klasē par uzvaru varēja priecāties Kārlis Goldmanis, otrais palika Kaspars Šimkus, trešais- Aleksandrs Grīva.

Noslēdzošajā posmā tika pasniegta subaruclublatvia un Kumho Tyres kopīgi sarūpētā simpātiju balva – četras jaunas, rallijam paredzētas riepas. To saņēma Kārlis Goldmanis.

Pasākumu atbalstīja – Arēna- motors, Turbo Baltija, JAC, AS Auto, DH Auto, Cēsu alus, Kumho tyres, 4rati.lv, Forsāža.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *