Subaru nebiedē stiprais lietus

14. jūnijā Brenguļu auto trasē norisinājās Subaru Club Latvia kausa izcīņas 1. posms. Laika prognoze šai dienai neko labu nesolīja, tomēr izturīgākie un bezbailīgākie ieradās, un riskēja izbraukt trasē, kā arī pacīnīties par augstāku vietu kopvērtējumā. Par spīti stiprajām lietus gāzēm, vairāms braucēju izturēja līdz galam. Kopā trasē startēja 24 automašīnas, tai skaitā arī viens BMW un vairāki Mitsubishi EVO. Dalībnieki drosme bija apskaužama, jo trases segums, intensīvā lietus iespaidā, bija pārvērties, un kļuvis ļoti slidens. Tomēr, visi brauktgribētāji parādīja lielu profesionalitāti un savus spēkratus spēja savaldīt visi.

Katram dalībniekam bija jāveic trīs braucieni, katrā no tiem – trīs apļi. Ņemot vērā laika apstākļus, un, lai izvairītos no iespējamiem nelaimes gadījumiem, dalībnieki trasi veica pa vienam. Kā atzina daudzi klātesošie, priecējis fakts, ka drīkst izmantot sporta riepas.

Sacensību noslēgumā, gandarīti par paveikto bija visi dalībnieki.

Ģenerālatbalstītājs „Arēna Motors” bija sarūpējis balvas 1.-3. vietu ieguvējiem visās klasēs, kā arī tika izlozēta specbalva skatītājiem – Subaru World Rally Team vējjaka. Skatītājiem tika izlozēti arī 6 t-krekliņi no „Turbo Baltija” ar K&N logo. Par sacensību vadības transportu un informatīvu atbalstu parūpējās Japāņu Auto Centrs un AS AUTO

Rezumējot var teikt, ka sacensības bija izdevušās, lai gan dalībnieku skaits nebija tik liels kā plānots. Taču šis bija tikai pirmais no septiņiem Subaru Club Latvija Vasaras kausa posmiem, tā kā viss vēl priekšā!

Paldies visiem dalībniekiem un atsaucīgajiem Brenguļu trases saimniekiem!

Informācijai par Vasaras kausa norisi, rezultātiem un citiem plānotiem pasākumiem var sekot līdzi www.subaruclublatvia.lv forumā.

Uz tikšanos nākamajā Vasaras kausa posmā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *