Subaru Club Latvia vasaras kausa II posms ir noticis

Nedēļas nogalē, 19. jūlijā, Valmieras rajona Brenguļu trasē norisinājās Subaru Club Latvia Vasaras Kausa II posms sadarbībā ar Arēna Motors un Btrase.lv

Kā jau tradicionāli ierasts, braucieni notika slēgtā teritorijā un katram dalībniekam bija jānobrauc 3 braucieni, un katrā braucienā 3 apļi.

Trases segums iepriekšējo dienu laika apstākļu rezultātā bija ideāls un sestdienas sausais laiks negatīvu iespaidu neatstāja.

Trasē startēja 37 automašīnas četrās klasēs – Sti klase, GT+WRX klase, SI bezturbo klase, OPEN klase. Sti klasē šoreiz pārāks izrādījās Andris Velme, aiz sevis 2. vietā atstājot Raimondu Ozoliņu un 3. vietā Kasparu Šimkus (SCL). GT+WRX klasē par uzvaru līksmoja Bruno Martinelli (SCL), 2. vietā Lauris Paeglītis un 3. vietā Ainārs Sļadzevskis. SI bezturbo klasē notika ļoti sīva cīņa ar automašīnu, lai divi dalībnieki varētu nostartēt līdz galam, jo riepas nācās mainīt ne vienu reizi vien un vēl ar kādu ātrumu! 🙂 Uzvaru svinēja Agnis Alksnis, 2. vietā atstājot Jāni Tiltiņu (SCL) un 3. vietā Jāni Cīruli (SCL). OPEN klasē šoreiz startēja visdažādāko marku un komplektāciju automobiļi, gan divi žiguļi no VAZ tusa, kā arī sporta Audi un vairāki EVO cienītāji. Godpilnajā pirmajā vietā sīvajā konkurencē ierindojās Aleksandrs Grīva (EVO VII), 2. vietā Ints Jeršovs (AUDI QUATRO 1986), 3. vietā Andrejs Jakovļevs (EVO).

Visi rezultāti ir publicēti www.subaruclublatvia.lv

Pasākumu atbalstīja: sportiskākais autosporta portāls 4rati.lv, AS AUTO, DH auto, Arēna -motors, JAC servis, Turbo Baltija, Cēsu alus

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *