Rudes trasē aizvadīts “EVE vasaras kausa” trešais autosprinta posms

Sestdien, 27.jūnijā, tika aizvadīts “EVE vasaras kausa 2015″ 3.posms, kurš norisinājās Liepājas pusē, Rudes kartinga trasē uz asfalta seguma. Trase pietiekami ātra, sarežģīta un viltīga. No rīta puses tā vien šķita, ka būs jābrauc pa peļķēm un būs vēss, tomēr tā nenotika un sākoties sacensībām laiks noskaidrojās un Rudes trasi saule burtiski uzkarsēja.

Dalībnieki Rudē tika aicināti ierasties jau piektdienas vakarā, kur varēja iepazīties ar trasi, veikt treniņa braucienus, iepazīties ar citiem dalībniekiem un vienkārši labi pavadīt vakaru. Daudzi to arī izmantoja. Rude Racing komanda bija parūpējusies par lielisku atmosfēru – kopumā ļoti jauku piektdienas vakaru.

Sestdien sacensību reģistrācijas laikā tika izsniegti 81 starta numurs un drifta šovam pieteicās 13 dalībnieki. Dalībnieki ieradās no Rudes, Nīcas, Liepājas, Priedaines, Druvas, Priekules, Saldus, Kuldīgas, Rojas, Aizputes un Ventspils.

Drifta šova dalībnieki tiešām veidoja šovu. Daži no dalībniekiem bija parūpējušies par krāsainām riepām, kas driftam piedeva odziņu. Ovācijas un skaļus aplausus izpelnījās driftēšana tandēmā. Protams neizpalika vienkārša riepu kūpināšana un spridzināšana. Šoreiz tika apbalvoti četri drifteri, kuri saņēma visvairāk skatītāju simpātijas.

FWD klasē 16 dalībnieki, uzvarēja Lauris Kupšis, aiz sevis atstājot Armandu Ķenavu un Modri Žentiņu.

RWD klasē 23 dalībnieki, ātrākais bija Aivars Krastiņš, otro vietu ieguva Artis Grīnbergs, bet trešais bija Gvido Rozenblūms.

4WD klasē 5 dalībnieki, uzvarēja Mihails Riško, otrais bija Artūrs Jonaitis, bet trešo vietu ieguva Artūrs Padrevics.

2WD OPEN klasē 26 dalībnieki, uzvarēja Lauris Kupšis, otro vietu ieguva Modris Žentiņš, bet trešo Armands Ķenavs.

4WD OPEN klasē 4 dalībnieki, ātrākais Artūrs Jonaitis, otrais bija Kristaps Skrodis, bet trešais Kaspars Aigars.

DĀMAS šoreiz 5, labākā bija Nelda Žentiņa, otro vietu ieguva Laila Mickus, bet trešā bija Laila Dracmane.

VISI REZULTĀTI >>

Jau šo sestdien, 4.jūlijā Saldū Druvas lidlauka teritorijā norisināsies “EVE vasaras kauss 2015″ ceturtais posms. Sacensības plānotas pēc rallija papildsacensību principa un trase tiks veidota uz asfalta un grunts seguma. Reģistrācija internetā aktīva līdz 3.jūlija 22.00. Sacensību dienā no 9.00-10.30.

Teksts un foto: eveautosports.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *