Kas gaidāms jaunajā sezonā?

Foto: www.vasaraskauss.lv

Sveiciens visiem sporta draugiem jaunajā autosporta sezonā. Nav vairs aiz kalniem 12.maijs, kad tiks atklāta „Vasaras kausa” kārtējā, nu jau ceturtā (!) sezona. Rīkotājus priecē tas, ka ir liela interese gan par pasākumu kā tādu, gan jaunā sezona tiek ar nepacietību gaidīta. Atskan telefona zvani, ar tehniskas dabas vai vienkārši ziņkārīgiem jautājumiem, par to, kad tad beidzot sāksies reģistrācija jaunajai sezonai.

Reģistrāciju plānots sākt 11. vai 12. aprīlī – tātad būs mēnesis laika, lai reģistrētos un samaksātu, tā apstiprinot savu dalību. Reģistrācijas kārtība paliek nemainīga: reģistrējamies internetā, kad esam pārskaitījuši dalības maksu, tiekam apstiprināti dalībai. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, jaunajā sezonā dalības maksa tiks pieņemta tikai ar pārskaitījumu, tā būs ērtāk visiem. Skaidrā naudā varēs norēķināties vien sacensību dienā, ja būs vēl palikušas brīvas vietas. Patīkamā ziņa – šogad katrā posmā būs iespēja startēt 100 automašīnām, līdzšinējo 70 vietā.

Protams, svarīgs ir jautājums par balvām, jo līdz šim esam dalībniekus lutinājuši. Tā kā mūsu sadarbība ar „Fujitsu-Siemens” kā galveno atbalstītāju turpinās, būs gan „Vasaras kausa” rīkotāju, gan „Fujitsu-Siemens” gādātās balvas. Vēl labāka ziņa – sezonas galvenās balvas šogad būs veselas trīs – katras klases uzvarētājam! Kas tieši būs noslēguma balvās, to vēl paturam noslēpumā, taču tās būs cīņas vērtas.

Īsa informācija par būtiskākajiem jaunumiem šajā sezonā. Sadarbojoties „Vasara kausa” komandai un BMW Club Latvia, tika panākta vienošanās, ka „Vasaras kausam” tiks pievienota speciāla BMW ieskaite. Praktiski tas nozīmē divu pasākumu apvienošanu vienā. Tā varēsim pulcināt kuplāku dalībnieku pulku un saasināt konkurenci. BMW īpašniekiem tas nozīmē arī visnotaļ patīkamo iespēju veiksmes gadījumā tikt pie veselām divām balvām – gan „Vasaras kausa”, gan BMW Club gādātajām.

Šogad visiem dalībniekiem obligāta būs prasība startēt ar aizsargķiveri (sīkāk par to, ja nepieciešams, var izlasīt nolikumā).

Ir ieviesta arī jauna punktu skaitīšanas metode, kas detalizēti aprakstīta nolikumā, taču īsi sakot, labā ziņa ir tāda, ka šogad katras klases braucēji kopvērtējumā cīnās tikai savā klasē, kas nozīmē to, ka beigās būs trīs pirmo vietu ieguvēji.

Brauksim divus braucienus, katrā veicot trīs apļus ierasto divu apļu vietā. Tas ir tas pats, kas veikt trīs braucienus pa diviem apļiem, tikai šādā veidā mēs ekonomējam laiku, kas tiek patērēts, kamēr mašīna izbrauc trasē.

Tāpat kā iepriekš, mūsu sacensības ir saskaņotas un LAF atzītas. Visiem, kas domā par piedalīšanos, noteikti būtu jāiepazīstas ar jaunās sezonas nolikumu, kas ir pieejams vasaras kausa mājas lapā: www.vasaraskauss.lv, kā arī www.laf.lv. Nolikums ir pilnveidots un tālab izaudzis nedaudz garāks kā iepriekšējos gados, tajā ir atspoguļoti visi jaunumi.

Šis tas jauns būs arī konkrēto posmu nolikumos. Ar tiem varēs iepazīties, sākoties reģistrācijai uz katru no posmiem.

Kā jau iepriekšējos gados, arī šogad ir ieplānoti pieci posmi, diemžēl vēl nav pilnīgas skaidrības par noslēguma posma norises vietu, taču datumi paliks ieplānotie, kā arī – noteikti notiks visi pieci solītie posmi. Kā vienmēr, vairāk informācijas un diskusijas, kā arī atbildes uz jūsu jautājumiem – mūsu mājas lapā www.vasaraskauss.lv vai rakstiet info@vasaraskauss.lv .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *