Šlēgelmilhs izcīna otro vietu BOSS GP seriāla posmā Brno

Čehijā, Brno trasē aizvadīts formulu seriāla BOSS GP priekšpēdējais posms, kurā otro reizi šosezon uz starta izgāja latviešu autosportists Haralds Šlēgelmilhs. Demonstrējot ļoti labu stabilitāti, abos finālbraucienos mūsu sportists guva otro vietu.

“Masaryk Racing Days Brno” posmā Šlēgelmilhs uz starta izgāja ar “World Series V8” čempionātā savulaik izmantoto “Dallara” formulu, kamēr divi piloti trasē bija redzami ar F1 kategorijas mašīnām, bet visi pārējie startēja ar GP2 formulām.

Šlēgelmilhs brauca ļoti stabili, gan pirmajos, gan otrajos treniņbraucienos sasniedzot otro labāko apļa laiku, pēc tam otrais rezultāts tika izcīnīts arī kvalifikācijā un tikpat stabili viņš finišēja otrais arī finālbraucienos.

Visās sesijās ātrākais bija Ingo Gersti, kurš startēja ar 2006. gada F1 modeli “Toro Rosso STR1”. Austriešu komandas “HS Engineering” pilots Šlēgelmilhs pirmajā braucienā viņam piekāpās par piecām sekundēm, bet otrajā braucienā finišēja vairs tikai divas sekundes aizmugurē.

Visi rezultāti >>

Pirms šīm sacīkstēm BOSS GP seriālā šogad bija norisinājušies trīs posmi, un Šlēgelmilhs jau stājās uz starta maija otrajā pusē notikušajās sacensībās “Red Bull Ring” trasē. Toreiz Austrijā viņš pirmajā braucienā sasniedza ceturto vietu, bet otrajā braucienā finišēja otrais.

Lai gan startējis tikai divos no četriem posmiem, kopvērtējumā “Formula” klasē starp 23 dalībniekiem Šlēgelmilhs šobrīd ieņem piekto vietu. Brno posmā šajā klasē viņam divas uzvaras. BOSS GP seriāla noslēdzošais posms norisināsies 3. oktobrī Itālijā, Moncas trasē.

Jāatgādina, ka 2008. gadā Brno trasē Haralds Šlēhelmilhs sasniedza pirmo vietu “International Formula Master” seriāla sacensībās. Posma otrajā braucienā viņš toreiz “Trident Racing” komandas sastāvā startēja no pole position un izcīnīja vienīgo uzvaru sezonā.