Ekstroms stājas savainotā Sainca vietā un uzvar ‘Extreme E’ pirmajā posmā

Foto: Sam Bloxham

Zviedru autosportists Matiass Ekstroms nomainīja savainoto Karlosu Saincu “Extreme E” čempionāta jaunās sezonas atklāšanas posmā Saūda Arābijā un kopā ar Laju Sancu sasniedza uzvaru.

Šogad elektriskā rallijreida seriālā paredzēti pieci dubulposmi, kas notiks arī Skotijā, Sardīnijā, Čīlē un pagaidām vēl nenosauktā vietā. Saūda Arābijā tika aizvadīti pirmie divi posmi.

Pirmajā no diviem posmiem “Desert X Prix” nedēļas nogales ietvaros finālbraucienā kā pirmie finišu šķērsoja Johans Kristofersons un Mikaela Āhlina-Kotulinska. Diemžēl ekipāžai bija jāsamierinās ar sodu par ātruma pārsniegšanu ierobežojumu zonā, kas to atmeta uz trešo pozīciju. Rezultātā pie uzvaras tika “Veloce Racing” vienības piloti Kevins Hansens un Mollija Teilore, otro vietu ieņēma Ekstroms un Sanca.

Daudzpusīgais autosportists Ekstroms šonedēļ “Sainz XE” komandā aizstāj tās īpašnieku un pamatsastāva braucēju Karlosu Saincu, kurš aizvien nav atguvies pēc Dakaras rallijā piedzīvotās avārijas un gūtās muguras traumas.

Otrā posma “Grand Final” braucienā Ekstroms un Sanca bija labākie, izcīnot komandai pirmo uzvaru “Extreme E” čempionātā. Hasens ar Teilori šoreiz finišēja otrie, piekāpjoties par piecām sekundēm, bet trešajā vietā atkal ierindojās Johansons un Āhlina-Kotulinska.

Skotijas dubultposms “Hydro X-Prix” norisināsies 13. un 14. maijā.

Sezonas kopvērtējums:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *