“World RX” dubultposmā Rīgā trasē dosies “Rallycross Taxi”

Foto: MVFoto

Pēc divu gadu dīkstāves FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposma norises laikā Biķernieku trasē atkal izbrauks Rallycross Taxi. Ferratum World RX of Rīga-Latvia apmeklētājiem šogad būs iespēja sēsties īsta sporta auto blakussēdētāja krēslā, lai ar pieredzējuša rallija pilota vadītu sporta auto izbrauktu pa Biķernieku rallijkrosa apli veiktu atmiņām un adrenalīna piepildītus divus apļus.

3. septembrī plānotos izbraucienus pa rallijkrosa trasi veiks pieredzes bagātie rallija piloti – Latvijas rallija čempionāta dalībnieks Elviss Hermanis, kura rīcībā būs Sports Racing Technologies sagatavota Škoda Fabia Proto automašīna, kā arī zinošais rallija treneris Māris Neikšāns, kurš braucienus veiks ar Neiksans Rallysport uzbūvēto Fiesta NRC EVO2 Proto automašīnu.

Katrs brauciens ilgs divus apļus – startējot no rallijkrosa starta līnijas, pa reizei tiks veikts rallijkrosa trases pamataplis un Joker aplis. Rallycross Taxi izbraucieni paredzēti sestdien, 3. septembrī, un notiks pēc visu Ferratum World RX of Rīga-Latvia paredzēto oficiālo braucienu un citu pasākumu norises. Paredzams, ka pirmais izbrauciens notiks ap plkst. 18.30.

“Jau iepriekšējos gados novērojām, ka mūsu sacensību apmeklētāji ar lielu prieku izvēlas sēsties blakussēdētāja krēslā un doties trasē, lai paši gūtu sajūtas, kādas gūst rallijkrosa piloti, braucot pa Biķernieku rallijkrosa trasi! Jāsaka gan, ka divus gadus Rallycross Taxi bija spiests palikt garāžā, bet tieši blakussēdētāju saviļņojošās emocijas un pozitīvā atgriezeniskā saite deva mums motivāciju atgriezt šo aktivitāti sacensību norises grafikā,” tā RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Pilots Auto Cena
Elviss Hermanis Škoda Fabia Proto 295 eiro
Māris Neikšāns Fiesta NRC EVO2 Proto 295 eiro

Plašākai informācijai un braucienu rezervācijai lūdzam sazināties rakstot uz e-pastu “info@raevents.lv”, vai zvanot pa tālruni +371 20660722.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Unbedahts
RA Events