Ošs un Baldiņš ‘RallyX’ sacīkstes Somijā noslēdz pusfinālos

Foto: Jan Kaare Rafoss

Kouvolas rallijkrosa trasē Somijā nedēļas nogalē norisinājās “RallyX Nordic” seriāla piektais un sestais posms. “Supercar” klasē šoreiz startēja Edijs Ošs, bet “Crosscar” ieskaitē piedalījās Ronalds Baldiņš.

Baldiņš piektā posma kvalifikācijas daļu noslēdza 11. vietā, bet pusfinālā pēc sadursmes piedzīvoja izstāšanos, līdz ar ko finālā neiekļuva. Sestajā posmā kvalifikācijas braucienu summā latviešu pilots ierindojās ceturtajā pozīcijā, bet atkal sadursme pusfinālā, kas neļāva tikt augstāk par sesto vietu, līdz ar to fināls atkal gāja secen.

Piektā posma finālā uzvarēja norvēģis Tomass Ēks Mustards, bet sestā posma finālbraucienā pirmais bija zviedrs Sebastians Enholms.

Pēc aizvadītiem sešiem posmiem “Crosscar” klasē Baldiņš ierindojas devītajā pozīcijā, bet līderis ir Enholms.

“Crosscar” sezonas kopvērtējums:

“Supercar” klasē Edijs Ošs abos posmos kvalifikācijas noslēdza 12. pozīcijā un pēc tam palika pusfinālos. Piektā posma pusfinālā latviešu autosportists bija sestais, bet sestā posma pusfinālā ierindojās piektajā vietā.

Piektā posma finālā uzvarēja zviedrs Kevins Ēriksons, aiz sevis atstājot Jeri Kalliokoski un Juhu Ritkenenu. Sestā posma izšķirošajā braucienā uzvara Šveices pārstāvim Jurijam Beļevskim, bet “Top 3” noslēdza Peters Hedstrēms un Jere Kalliokoski.

Pēc sešiem posmiem kopvērtējumā līderis ir Ēriksons, par 24 punktiem pārspējot Beļevski, bet trešais tagad ir Johans Kristofersons, kurš šajā posmā nepiedalījās. Ošs ierindojas 19. pozīcijā.

Līdz “RallyX” sezonas beigām vēl divi posmi, kas 27. augustā notika Norvēģijā un 3. septembrī Zviedrijā.

“Supercar” sezonas kopvērtējums:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *