Larsons nostiprinās ‘Nitro RX’ čempionāta vadībā

Larsons RX

Foto: Facebook.com/Larssonrx

Pagājušās nedēļas nogalē Arizonā notika “Nitro RX” čempionāta dubultposms. Uzvaras izcīnīja Traviss Pastrana un Robins Larsons, kurš šobrīd visai komfortabli iekārtojies “Group E” klases kopvērtējuma galvgalī.

Līdzšinējos četros posmos katrā uzvaru bija sasniedzis kāds cits braucējs – pa vieni uzvarai jau bija Larsonam un Pastranam, tāpat pa reizei bija triumfējuši Andreass Bakerūds un Freizers Makkonels. Arizonas pilsētas Fīniksas “Wild Horse Pass Motorsports Park” rallijkrosa trasē tika aizvadīts sezonas piektais un sestais posms.

Piektajā posmā par uzvarētāju kļuva “Vermont SportsCar” komandu pārstāvošais amerikāņu pilots Pastrana, kurš finālā aiz sevis atstāja Konelu Martelu un Bakerūdu. Martelam tas bija pirmais pjedestāls sezonā. Savukārt sestajā posmā ātrākais bija sezonas līderis Larsons no “Dreyer & Reinbold Racing JC” vienības, bet pirmo trijnieku noslēdza Olivers Ēriksons un Kriss Mīke. Viņiem abiem tie bija pirmie pjedestāli sezonā.

“Nitro RX” čempionātā šogad plānotie posmi noslēgušies, bet vēl trīs tiks aizvadīti 2023. gada pirmajos mēnešos. Janvārī un februārī gaidāmi posmi Kanādā, kamēr sezona noslēgsies martā ar lielo finālu ASV – trase, kur tas notiks, gan vēl nav nosaukta.

Kopvērtējumā šobrīd Robins Larsons iekrājis jau 47 punktu pārsvaru pār Andreasu Bakerūdu, bet 66 punktus zaudē trešajā vietā esošais Freizers Makkonels.

“Nitro RX” kopvērtējums:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *