Baldiņš ‘RallyX’ otrajā posmā Dānijā aizcīnās līdz finālam

Foto: rallyx.se

Aizvadītajā nedēļas nogalē Dānijā startēja “RallyX” rallijkrosa seriāls, kurā pirmos divus posmus aizvadījis Ronalds Baldiņš. 

Ronalds Baldiņš aizvadījis pirmos divus posmus “RallyX” rallijkrosa seriālā, kuri norisinājās Dānijā, Nisumas trasē. Valmierietis uz sacīksti varēja doties pēdējā brīdī, jo ilgstoši kroskāru dalībnieku sarakstā viņš bija kā rezervists lielā pieteikumu skaita dēļ.

Sestdien, kad tika aizvadīts pirmais seriāla posms, Ronalds sāka lieliski – ar trešo vietu pirmajā kvalifikācijā 32 dalībnieku konkurencē. Vēlāk gan diena izjuka. Pēc devītās vietas otrajā kvalifikācijā sekoja izstāšanās gan trešajā priekšbraucienā, gan pusfinālā, kas Baldiņam pirmajā posmā deva 17. pozīciju.

Svētdien otrajā posmā priekšbraucienu rezultāti bija stabilāki – sestā un piektā pirmajos divos braucienos, pēc nelielas kļūdas 16. vieta trešajā cīņā. Baldiņš nokļuva pusfinālā, kurā sasniedza otro pozīciju. Tas deva šā gada pirmo iespēju startēt finālā, kurā sasniegta piektā vieta pēc saķeršanās ar konkurentu pirmajā aplī. Pēc diviem posmiem Latvijas braucējs kopvērtējumā atrodas devītajā vietā.

Kroskāru klasē pirmajā posmā uzvaru guva norvēģis Tomass Ēks Murstads, bet otrajā soms Riku Hūhka. Abu attiecīgi otra cīņa nebija tik spožas, līdz ar to kopvērtējuma situācija pēc šīs sacīkstes visai blīva.

“Supercar” klasē pirmajā posmā dominēja zviedri – trijniekā Peters Hedstroms, kuram sekoja Johans Kristofersons un Kevins Eriksons. Otrajā cīņā Eriksonam uzvara, Jurijs Beļevskis otrais, Hedstroms trešais.

1. un 2. posma rezultāti >>
Sezonas kopvērtējums >>

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *