LAF čempionātu apbalvošanas pasākums notiks 12. janvārī

08/11/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv |

2018. gada labākos visās autosporta disciplīnās, kas šogad izpildīja čempionātu prasības, Latvijas Automobiļu federācija (LAF) suminās svinīgā pasākumā 2019. gada 12. janvārī kultūras pils “Ziemeļblāzma” lielajā zālē.

Arī šogad plānots ne tikai apbalvot labākos, bet sanākt kopā, lai pie klātiem galdiem baudītu sagatavoto programmu. Visas pasākuma scenārija nianses pagaidām vēl netiks atklātas, tomēr zināms, ka ar priekšnesumiem apbalvošanas ceremonijas apmeklētājus priecēs gan vietējie, gan mākslinieki no tuvējām kaimiņvalstīm.

“Šis ir viens no apjomīgākajiem darbiem un projektiem (gan nedaudz citā gaismā un savādāk), ko LAF īstenojis pēdējos gados. Šī ir iespēja jaunajam kartinga čempionam satikt, piemēram, Eiropas rallijkrosa čempionu. Tas iedvesmo! Pagājušā gada pieredze un atsauksmes liecina, ka šāds pasākums ir vērtīgs, tādi ir jārīko. Vēl tā ir iespēja sportistiem un komandām pateikt “paldies” saviem atbalstītājiem un sponsoriem, aicinot tos būt kopā apbalvošanas pasākumā. Ir pietiekami daudz iemeslu turpināt šo pagājušogad iesākto, skaisto tradīciju,” tā LAF ģenerālsekretāre Linda Medne par apbalvošanas ceremoniju.

Vairāk par pasākumu LAF sola informēt jau pavisam drīz.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool