Openkart B līga: pirmā uzvara Jurim Pavlovičam

Info: Uldis Galdiņš

Ceturtdien, 23.jūlijā, Swedbank kartodromā Kandavā risinājās īres kartinga sacensību seriāla Openkart „B” līgas otrais posms, kurā savu pirmo uzvaru seriālā, startējot no Pole Postion izcīnīja Juris Pavlovičs. Otrais finišēja Artūrs Bonders un nostiprinājās kopvērtējuma vadībā. Trešais finišēja Openkart veterāns Andis Balodis. Sacensībās startēja 55 dalībnieki, viņu vidū 12 debitanti un 4 Elites līgas dalibnieki, kuri startēja ārpus ieskaites.

Kandavas trasē šajā sacīkstē tika izmantots saīsināts aplis, kas braukšanu padarīja dinamsikāku, tāpat braucējiem bija jāpierod pie jaunām cietāka sastāva riepām. Par sacensību spraigumu liecināja jau kvalifikācijas rezultāti – vienā sekundē „iebrauca” 35 (!) dalībnieki.

Sacīkstē jau otro reizi ātrāko apli uzstādīja Rūdolfs Šnepsts, bet no debitantiem vislabāk startēja Kaspars Martinsons, kuram ļoti augstā 8.vieta un uzvara B finālā. C finālā ātrākais bija 2007.gada čempions Aigars Valukevics, D finālā Dainis Ansons, bet E finālā Edijs Lučka.

Komandu vērtējumā sīvā cīņā otro uzvaru izcīnīja LDR Racing (Lapiņš, Šnepsts, Grandberga), turpat divu punktu attālumā Resnie Racing Putni (Sestulis, Orniņs, Priede).

Nākamās Openkart sacensības notiks 28.jūlijā, kad Swedbank kartodromā risināsies „Elites” līgas 10.posms, bet nākamais „B” līgas posms 10.augustā GoPlanet kartinga hallē.

Informācija un pieteikšanās sacensībām www.openkart.net, vai pa e-pastu openkart.serials@gmail.com.

„B” līgas 2.posma rezultāti (finālbrauciens)