Artūrs Bonders uzvar pirmajā Openkart B līgas posmā

Info: Lauris Rozenvalds

Ceturtdien, 9.jūlijā, Swedbank kartodromā Kandavā risinājās īres kartinga sacensību seriāla Openkart jaunizveidotās „B” līgas pirmais posms. Par pirmo „B” līgas uzvarētāju kļuva Artūrs Bonders, kurš 42 dalībnieku konkurencē, startējot no otrās vietas jau pašā sacīkstes sākumā izvirzījās vadībā un pozīciju noturēja līdz pat finišam. Kvalifikācijā Bonders „pole position” ieguvējam Mārtiņām Krūzem zaudēja tikai nieka 0,002 sekundes.

Aiz Bondera risinājās spraigas cīnas starp Krūzi, Lauri Lapiņu, Rūdolfu Šnepstu, Juri Pavloviču un Lauri Rozenvaldu. Krūzem izdevās savu otro pozīciju nosargāt, taču par trešo vietu nekas nebija skairds vēl aizbraucot pēdējā aplī, kurā meistarīgāks bija Šnepsts.

B finālā uzvarēja Jānis Strencis, C finālā Dainis Rasa, bet D finālā Dzintars Trubiņš.

Dalībnieku vidū bija 12 Openkart sacensību debitanti, no kuriem vislabāk veicās Raimondam Silam, kuram 14.vieta. Starp dalībniekiem bija arī divi Elites līgas līderi, kuri startēja ārpus ieskaites – Lauris Rozenvalds un Jurijs Višņakovs.

Komandu vērtējumā sīvā cīņā uzvarēja LDR Racing (Lapiņš, Šnepsts), turpat divu punktu attālumā MD Racing (M.Krūze, Dāvids Krūze), trešie MBA Racing Team (Ivars Strencis, Janis Strencis, Glens Jātnieks-Labucks).

Nākamās Openkart sacensības notiks 16.jūlijā, kad Swedbank kartodromā risināsies „Elites” līgas 9.posms, bet nākamais „B” līgas posms 23.jūlijā arī Swedbank kartodromā.

Informācija un pieteikšanās sacensībām www.openkart.net, vai pa e-pastu openkart.serials@gmail.com.

„B” līgas 1.posma rezultāti (finālbrauciens)