Ivars Vallers startē 12 stundu sacīkstēs Spā-Frankošamps trasē

Foto: Facebook.com/LVRACINGTCR

Ivars Vallers šajā nedēļas nogalē atrodas Spā-Frankošamps trasē Beļgijā, kur aizvada “24H Series” čempionāta 12 stundu sacensības spāņu komandā “PCR Sports”.

Ivars Vallers jau startēja seriāla pirmajā posmā, kas notika Itālijā. 12 stundu sacīkstēs Mudžello trasē viņš brauca Šveices komandā “Wolf-Power Racing” un pilotēja “Audi RS3 LMS TCR”, bet latviešu autosportista komandas biedri bija šveiciete Jasmina Preisinga un vācietis Markuss Mendens, bet trijotne guva trešo vietu TCR klasē.

“Šajās sacensībās startējam ar “Seat Cupra” automašīnu, kopā ar diviem spāņu džentelmeņiem labākajos gados – prieks, ka piedalās arī braucēji, kuri startē sev par prieku,” stāsta Ivars Vallers. “Jāsaka gan, ka viņi spēj turēt līdzi!”

Vallera komandas biedri šajā reizē ir spāņi Vicente Dasi un Joseps Parera. TCR klasē startēs desmit mašīnas.

“Ceturtdien piedalījāmies parādes braucienā, kas norisinājās no trases līdz Malmedī pilsētai,” saka Vallers. “Parādes kolonnā brauca vairāk nekā 50 automašīnas. Ļoti iespaidīgs pasākums, ko tādu negadās piedzīvot bieži – Spā trase ir populāra ar šiem braucieniem, tā jau ir kļuvusi par sacensību tradīciju. Liela pievienotā vērtība ir skatītāji un pilsētas iedzīvotāji, kuri var pienākt, nofotografēties, palūgt autogrāfu vai vienkārši parunāties. Iegūtas labas emocijas.”

Sportists piebilst: “Piektdien aizvadījām treniņus un kvalifikācijas, bet sestdien un svētdien ir galvenās sacensību dienas. 12 stundas sadalītas divās dienās. Izaicinājumi ir, esmu pirmo reizi šajā trasē.”

Dalībnieku saraksts un cita informācija par sacīkstēm >>