Turpinās gatavošanās folkreisa un autokrosa ziemas posmiem

Foto: Kaspars Cikmačs, 4rati.lv

Laika prognožu svārstīgums kutina nervus tiem folkreisa un autokrosa braucējiem, kuri šoziem vēlas aizvadīt Ziemas kausa sacensības. Līdz pat marta beigām paredzēts aizvadīt trīs posmus, visiem atvērta pieteikšanās un publicēti nolikumi.

Februārī paredzēti visi trīs posmi – Aizkrauklē, Pilskalnos un Brenguļos. Pašlaik prognozes joprojām ir visai nežēlīgas pret organizatoriem un sportistiem, taču tas netraucē visiem interesentiem būt kaujas gatavībā, ja nu notiek brīnums. Visām trim sacīkstēm atvērta pieteikšanās, visām arī redzami nolikumi. Nolikumu nianse – rīkotāji ir gatavi rīkot sacensības, ja visās klasēs kopā pieteikumus atsūtījuši ne mazāk par 50 dalībniekiem. Šoziem vēl šāds pieteikumu skaits nav sasniegts, lai gan, protams, laika prognozes daudzus attur no šīs formalitātes.

Par scenārijiem, ja sacensības paredzētajos datumos nevar notikt (Aizkraukle 4. februāris, Pilskalni 18. februāris, Brenguļi 25. februāris): Ziemas kausa kopējais nolikums paredz, ka seriāls var norisināties līdz pat marta beigām, tāpēc teorētiski posmi var pārcelties uz priekšu. Cita lieta, vai organizatori posmus “pārcels” vai “atcels”. Pirmās divas sacīkstes Bauskā un Vecpilī tika atceltas, tātad nenotiks.

Tā vien šķiet, ka Latvijā stabilas ziemas paliek arvien retākas un īsti sasaluma periodi – arvien īsāki. Tas liek apsvērt, vai ikgadējā vairāku simtu cilvēku nervozēšana par posmu norisi ir nepieciešama. Taču šogad vēl mēģinām!

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *