Foto: Facebook.com/mareksdainis

Šī gada Cēsu pilsētas svētku ietvaros, svētdien, 17. jūlijā, plkst. 12:00, Cēsu ielās pirmoreiz notiks novada autosportistu parādes brauciens. Tajā piedalīsies vairāk nekā 30 Cēsu un Cēsu novada pārstāvošo autokrosa, rallijkrosa, folkreisa, rallija, sprintu un citu autosporta disciplīnu braucēji.

Pasākuma organizators, cēsnieks, autokrosa braucējs Mareks Dainis aicina pilsētas iedzīvotājus un svētku viesus atbalstīt parādes dalībniekus ar aplausiem un ovācijām, pulcējoties uz maršrutā iekļauto ielu ietvēm, kā arī dalīties ar brauciena foto un video materiāliem savos sociālajos tīklos.

Brauciena maršruts: Tirgoņu iela (starts), Rūpniecības iela, Valmieras iela, Birzes iela, Festivāla iela, Palasta iela, Vaļņu iela, Vienības laukums, Raunas iela, Dzintara iela, Vecais tirgus laukums (finišs).

Pēc parādes, no plkst. 12:30, Vecajā tirgus laukumā notiks autokrosa, rallijkrosa, folkreisa, rallija, sprintu un citu autosporta veidu auto izstāde, iespēja klātienē satikt braucējus un apskatīt viņu vērtīgākos kausus un godalgas. Visas dienas garumā – ballīte ar Mareku Daini jeb dīdžeju [Ex] da Bass.

Brauciena karte:

Dalībnieku pieteikšanās anketa >>

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar pašvaldības aģentūru Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs.

Izmantotie resursi:
www.laf.lv