Šlēgelmilhs cīnīsies vienā trasē ar Formula 1

Info: LAF preses dienests
Foto: www.f3euroseries.com

Haralds Šlēgelmilhs jau ir devies uz Franciju, lai šajā nedēļas nogalē Maņikūras (Magny-Cours) trasē piedalītos F3 Euroseries 7. un 8. posmā. Šie posmi F3 Euroseries braucējiem ir sevišķi nozīmīgi, jo tie notiks kopā ar Formula 1.

Jau rīt, 29.jūnijā, plkst. 8.50 pēc Francijas laika sāksies kvalifikācijas braucieni, lai noteiktu starta kārtību 7.posmā, kas notiks sestdien, tā sākums 9.05 pēc vietējā laika. 8.posms risināsies jau svētdien, 1.jūlijā, turpat Maņikūras trasē, un tā sākums pulksten 8.50. Jāatzīmē, ka Maņikūras trases, kuras garums ir 4,411 kilometri, ātrākais apļa rekords F3 Euroseries sacensībās – 1 minūte un 35,507 sekundes –pieder Markusam Vinkelhokam (Markus Winkelhock).

F3 Euroseries šīs sezonas līderi pēc sešiem posmiem ir šveicietis Sebastiens Buemi (Sebastien Buemi; 36 punkti), francūzis Romēns Grosžans (Romain Grosjean; 30 punkti), bet trešo pozīciju ieņem 6.posma uzvarētājs vācietis Niko Hulkenbergs (Nico Hulkenberg; 20 punkti).Pagājušajā nedēļas nogalē F3 Euroseries 6.posmā Haralds sasniedza savu šīs sezonas labāko rezultātu, izcīnot 9.vietu.

F3 Euroseries 7. un 8. posmu – tātad arī Haraldu Šlēgelmilhu – būs iespējams vērot gan tiešraidē, gan to atkārtojumu vairākās televīzijās. Tie, kam ir pieejama Izzi vai Baltcom kabeļtelevīzija, savos uztvērējos noteikti varēs atrast Motors TV, kurš vairākkārt pārraidīs šos sacensību posmus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *