Latvijas Drifta Sēriju 6. posmā uzvar Jānis Lamberts

Info: Kristīne Staņeviča

Pagājušajā sestdienā Biķerniekos notika LDS 6. posms, kas, spītējot lietum, tomēr pulcēja pietiekami daudz drifta entuziastu stadiona tribīnēs. Sacensībās, kurutandēmu cīņas notika izgaismotā trasē diennakts tumšajā laikā,šoreiz piedalījās arī mūsu kaimiņu kolēģi – 8 lietuvieši un 3 igauņi. Kopā sacensībās startēja 44 dalībnieki.

Spraigā kvalifikācijas cīņa noteica labākos 16, kas turpināja sacensties par 6. posma uzvarētāja statusu. Astotaļfinālā no turpmākās cīņas izstājās lietuvietis Timas Simniška, kas ir viens no kopvērtējuma līderiem Lietuvas čempionātā un ceturtdaļfinālā – Latvijas kopvērtējuma līderis pēc 5. posma Ervīns Žuks. Slapjais asfalts bija ciets rieksts daudziem no sportistiem. Šoreiz tiesnešu kolēģija bija bruņojusies arī ar video tehniku, lai varētu izšķirt strīdīgas situācijas, kas nedaudz paildzināja lēmuma pieņemšanu. Vairākos pārbraucienos tika noteikti mūsu labākie – uz goda pjedestāla trešā pakāpiena – iepriekšējā posma uzvarētājs Jānis Eglīte, uz otrā – Raivo Mužiks un pirmais – Jānis Lamberts, kas pēc 6. posma šobrīd ieguvis 3 punktu pārsvaru arī kopvērtējumā pār tuvāko sekotāju Ervīnu Žuku ar 134 punktiem. Cīņā par trešo vietu Jānim Eglītei zaudēja Ervins Ērglis.Uzvarētāji saņēma balvas no “Skybrake”, “Eirodiski” unpiemiņas veltes no “Hanzas Maiznīcas” un “GAS”.

Visu sacensību norisi skatītājiem bija iespēja vērot arī uz lielā ekrāna trases vidū. Firma Rubbers.lv dāvāja skatītājiem KUMHO krāsaino riepu šovu. Zem tribīnēm paraugdemonstrējumus rādīja radiovadāmā drifta sportisti, kā arī bija skatāma frīk – baiku izstāde. Sacensību starplaikā vislielākās emocijas izraisīja 8 skatītājiem dāvātā iespēja “uz savas ādas” izbaudīt driftu trasē 4 sportistu automašīnās – lielā pieprasījuma dēļ šo tradīciju turpināsim attīstīt.

Nākamais posms – 20. septembrī 333 trasē, kur norisināsies Latvijas Drifta Sēriju izšķirošās cīņas šinī sezonā.

Viss par Latvijas Drifta Sērijām: www.latviandrift.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *