Karlīne Štāla uzsāk sadarbību ar Swiss Racing Team

Info: Viesturs Saukāns

Latvijas autosportiste Karlīne Štāla uzsākusi sadarbību ar Vācijas F-3 čempionāta komandu „Swiss Racing Team” un atsāks startus Vācijas „ATS Formula 3 Cup” čempionātā. Sadarbība ar komandu seko pēc līguma laušanas ar Luksemburgas komandu „Racing Experience” un divu Vācijas F-3 čempionāta posmu izlaišanu.

Karlīnes Štālas tēvs un menedžeris Andris Štāls sacīja: „Karlīne pēc neveiksmīgā sezonas sākuma Vācijas F-3 čempionātā ir lauzusi sadarbību ar „Racing Experience” vienību un noslēgusi līgumu ar Šveices komandu „Swiss Racing Team”. To vada slavenais autosacīkšu speciālists Otmars Velti, kurš ilgu laiku strādājis „Sauber F1″ programmā, būdams vienības inženieris. Velti ir arī svarīga desmit gadu pieredze F-3 čempionātos. Paralēli savas komandas vadīšanai Otmars Velti ir tehniskais direktors bijušā F-1 pilota Karla Vendlingera komandā „JetAllianceRacing” FIA GT čempionātā.”

Pagājušajā nedēļā Karlīne aizvadīja pirmo testu dienu „Swiss Racing Team” komandas sastāvā, Lauzicringas trasē gatavojoties nākamajam čempionāta posmam. Otmars Velti bija apmierināts ar sportistes progresu šīs dienas laikā. „Pēc izmēģinājumiem kopā ar jauno komandu un tās sastāvā esošajiem profesionāļiem ir skaidrs, ka laiks „Racing Experience” komandā ir izniekots komandas profesionalitātes trūkuma dēļ,” atzīst Karlīne Štāla. „Līdz ar to mašīnas apgūšana praktiski jāsāk no jauna. Taču viss notiek uz labu un domāju, ka neveiksmīgā sadarbība ar iepriekšējo komandu ir skarba, taču noderīga mācība manā turpmākajā karjerā!”

Vācijas „ATS Formula 3 Cup” čempionātā šosezon atlikuši vēl trīs posmi (6 braucieni), kuri visi notiks Vācijas trasēs. Pirmais no tiem jau šajā nedēļas nogalē Lauzicringā, kura pieteikumu sarakstā atrodams arī Karlīnes Štālas vārds. Mainot komandu, viņas starta numurs būs „15″. Pēc Lauzicas posma sekos sacensības 19.-21. septembrī Zahsenringā un 10.-12. oktobrī Ošerslēbenē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *