Ivars Vallers uzvar 6H izturības sacīkstēs Abū Dabī

Ļatviešu autošosejas komandas LV Racing pilots Ivars Vallers aizvadītajās brīvdienās piedalījās 6h izturības sacensībās Abu Dhabi Yas Marina trasē. Pirms dažiem mēnešiem sportistam piedāvāja startēt šajās sacensībās un, pateicoties, vācu komandai un viņu atbalstam, bija iespēja ielēkt šajā vilcienā un būt trasē, kur pirms mazliet vairāk kā mēneša norisinājās F1 noslēdzošais sezonas posms.

Ivars Vallers par iegūto pieredzi: “Sacensības un trase ir iespaidīgas, arī ātrums visai aizraujošs. Pirms sacensībām šo trasi biju izmēģinājis simulatorā, jāsaka gan, ka citā konfigurācijā, tāpēc treniņos bija jāizprot trase, bremzēšanas ceļš un citas būtiskas nianses.”

“Kvalifikācijas brauca mani komandas biedri – vācietis un sportists no Nīderlandes, abi ar lielu pieredzi TCR. Rezultāts, salīdzinoši, bija labs, pieļautas kļūdas – neuzsildītas riepas, kā arī auto sagriezās abos braucienos, īsas kvalifikācijas, katra 12min, nav daudz laika, jābūt precīziem. Sacensības sākām no trešās pozīcijas, pēc pirmā līkuma jau izrāvāmies priekšā savā klasē un visu sacīkstes gaitu atradāmies līderpozīcijās, kas mums deva stabilu un pārliecinošu uzvaru!”

“Komanda, arī komandas biedri, visi ieguldīja ļoti daudz darbu, lai sacensības izdotos. Personīgie iespaidi lieliski, pats trasē atrados apmēram 1h un 40min, sākotnēji nespēju atrast ritmu, daudz domāju un skatījos uz konkurentiem, bet vienā brīdī izdevās visu apkārtējo “izslēgt” un braukšana aizgāja, spēju uzrādīt ļoti labus laikus un noturēties līderpozīcijā.”

“Jāsaka liels paldies LV Racing komandai, ka sagatavoja un šim visam iedeva startu, sāku ar šo komandu un viņi man, kā sportistam, ir devuši ļoti daudz. Lieliska sadarbība, kura noteikti turpināsies! Paldies ģimenei, draugiem un visiem, kuri atbalstīja un juta līdzi!”