Ivars Vallers ar pjedestālu noslēdz Spā 12 stundu sacīksti

Foto: Petr Fryba

Latvijas autosportists Ivars Vallers pagājušās nedēļas nogalē Beļģijā aizvadījis 12 stundu sacensības leģendārajā Spā-Frankošampas trasē. Savās ieskaites klasēs izdevās tikt pie otrās vietas.

Vallers uz starta izgāja ar “Wolf-Power Racing” komandas “Audi RS3 LMS TCR” automašīnu. Latviešu braucējs auto dalīja ar šveicieti Jasmīnu Preisingu.

“Aizvadītas 12 stundu sacensības Spā trasē, Beļģijā,” stāsta Ivars Vallers. “Izcīnīta otrā vieta TCE un TCR klasēs. Es teiktu, šīs bija labākās no “endurance” sacensībām, kādas mums bijušas. Braucām kopā ar Jasmīnu Preisigu. Nespējām pacīnīties par uzvaru, jo tika piešķirts sods par trases limitu pārsniegšanu un bijām mazliet neveiksmīgi ar “code sixty” – neīstajā brīdī zaudējām laiku, tomēr galā otrā pozīcija.”

Sacensībās kopumā startēja 45 mašīnas dažādās ieskaites klasēs, bet Vallers/Preisinga absolūtajā ieskaitē ierindojās 29. pozīcijā.

“Braukšanas ziņā, personīgi pats aizvadīju labāko sacīksti, mūsu demonstrētais ātrums bija ļoti iespaidīgs,” atzīst Ivars Vallers. “Salīdzinot pagājušā un šī gada vidējo katra apļa laiku, šajā gadā braucu apmēram piecas sekundes ātrāk. Braucām pārliecinoši un ar katru sacīksti kaut ko pieliekam. Tas nozīmē, ka dodamies pareizajā virzienā, strādājot ar sevi un savu braukšanu. Progresējam, un tas ir liels sasniegums. Liels prieks par komandas darbu. Paldies arī manai ģimenei un atbalstītājiem!”

Sacensību rezultāti pa klasēm >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *