Apbalvoti labākie šosejnieki

Info: www.srt.lv
Foto: R.Volonts

Piektdien, 19. janvārī plkst. 19.00, sporta bārā “Barons” tika apbalvoti labākie kartinga un autošosejas disciplīnu braucēji. Tāpat arī SRT.LV izdevās uzzināt pāris jaunumus attiecībā uz jau gaidāmo 2007. gada sezonu.

Vispirms pie kausiem tika SABI kausa sportisti Nacionālajā klasē – tika apbalvots labāko sešinieks. Sekojoša secība: Jānis Kārkliņš, Edgars Vītols, Artūrs Zantmans, Uldis Timaks, Kristaps Blušs un SABI kausa ieguvējs – Normunds Šubeckis. Spēcīgākā SABI kausa komanda – AJA.

Turpinājumā tika apbalvoti labākie Latvijas autošosejas čempionāta piloti. Super 1600 klasē – Graudiņš, Veismanis, Vidžis. Tālāk sekoja B2000 klases kārta – 3. vietas īpašnieks, līdzīgi kā pērnā gada pasākumā, Arnis Jurševskis uz apbalvošanas ceremoniju nebija ieradies, 2. vietā – Horeliks, bet labākais B2000 klasē – Juris Sprūde. Līdzīgi kā SABI kausā arī LČ Nacionālajā klasē labākais izrādījās Normunds Šubeckis, otrais Edgars Vītols, trešais Kristaps Blušs. Labākie LČ komandu ieskaitē – AJA.

Savukārt klasē S2000 nebija pietiekošs dalībnieku skaits, lai varētu notikt apbalvošana (tajā pērn startēja tikai Jānis Ankravs), līdzīgi arī ar Baltic GT, kur uz starta iepriekšējā sezonā izgāja tikai Rolands Dūda.

Tagad īsi par pāris jaunumiem. Edgars Vītols apstirpināja, ka šī gada sezonā startēt Nacionālajā klasē negrasās, tomēr ar viņa mašīnu plāno braukt viņa jaunākais brālis. Normunds Šubeckis par startēšanu/nestartēšanu vēl nav izlēmis, taču kāds ar viņa mašīnu šogad braukšot noteikti. SRT pilots Egons Lapiņš šosezon klasē B2000 startēs ar „Honda Civic Type-R” automobili, savukārt Ģirts Krūzmanis šogad startēt pats tomēr vēl neplāno. Jānis Horeliks, visticamāk, šogad startēs ar savu līdzšinējo „Honda Integra” automobili. Iespējams, šogad uz starta Nacionālajā klasē varēsim redzēt vairākus diezgan eksotiskus automobiļus, kopējais dalībnieku skaits, pēc aputveniem aprēķiniem, varētu sasniegt 35. HGK autošosejas komandas bāzē tiek gatavoti 3 jauni automobiļi, par kuriem centīsimies sīkāk pavēstīt pēc mēneša, apņēmības pilns startēt bija arī Kārlis Ņikiforovs.

Foto: Juris Sprūde un Jānis Horeliks, B2000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *